HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.09.2022 Reportáž

Junioři proti Kovu vítězní, Marek Drahoš s první nulou!

Druhý zápas v sezóně a opět doma! Po ztrátě proti Prachaticím hodlali hostivařští junioři tentokrát uspět, soupeřem jim bylo pražské Kovo!

2.kolo, sobota 17.9.2022

HOS

Hostivař

4:0

1:0, 0:0, 3:0

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 10:04 Hroch (Grepl, Lehner), 33:18 Lehner (Grepl, Hroch), 36:19 Ilušák (Grepl, Lehner), 42:08 Chramosta .
Rozhodčí: Cícha, Kasner . Vyloučení: 3:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 43 . Střely na branku: 37:16 . Průběh utkání: 4:0 .

Sestava domácích

Drahoš - Hnyk, Ilušák, Matějka, Petrášek, Vodehnal, Zámečník - Chramosta, Grepl, Hroch, Lehner, Maali, Malysz, Smetana, Vrzák

Sestava hostí

Jánošík (Ježek) - Dastych, Duchek, Kabát, Schönfeld, Číž, Drobník, Ježek, Krejnický, Langer, Linhart, Malák, Novák, Petrášková, Šimon, Veselý, Vondráček, Walter, Zábrodský

Komentář k zápasu

Úvod utkání pěkně plynul, rozhodčí nebyli nuceni ani jednou vylučovat a třetinu tak obohatila jen jediná gólová trefa, kterou zaznamenal kapitán Hroch!

K první početní výhodě se dostal domácí tým v úvodu druhé části, úspěšný ale nebyl stejně ani jako o pár minut později soupeř z Palmovky. A protože se skóre neměnilo ani v dalším pokračování, byl stav po dvou třetinách stále těsný!

Urodilo se tak až v závěrečné patnáctiminutovce, kdy střeleckou převahu přetavil domácí výběr ve tři góly! Na 2:0 nejdříve zvýšil Petr Lehner, na kterého přesně po třech minutách navázal Ilušák. V závěru se pak prosadil i ex-kovák Jan Chramosta, který upravil na konečných 4:0.

Hned ve třech brankách Hostivaře měli prsty Lukáš Grepl (tři asistence) a Petr Lehner (1+2), první nulu v sezóně, s šestnácti zásahy, vychytal brankář Marek Drahoš. V dalším kole, opět doma, přivítá Hostivař nevyzpytatelný Rakovník. Duel startuje opět v sobotních 14 hodin odpoledne.

Redakce

 
 

Starší žáci obhájili regionové prvenství a postupují přímo na finálový turnaj!

27.5.2023

B tým si po roce opět zahraje finále! Rakovník doma porazil v nejkratším možném čase!

26.5.2023

Junioři klíčový duel s Ústím nad Labem nezvládli a sezóna jim končí!

23.5.2023

Mikropřípravka si zahrála na dalším turnaji! V Novém Strašecí se dočkala první výhry!

22.5.2023

Partneři klubu