HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.09.2023 Reportáž

Junioři přivezli z Hodonína dva body!

Další cesta zavedla juniory Hostivaře až do dalekého Hodonína, který se letos pyšní početnou soupiskou...

2.kolo, sobota 16.9.2023

HOD

Hodonín

3:4ss

2:3, 1:0, 0:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 8:15 Prager (Mikšovský, Houška), 12:03 Mikšovský (Houška, Zámečník), 13:12 Prager (Houška, Matějka), 50:00 Zámečník .
Rozhodčí: Ščudla, Löffler . Vyloučení: 3:5 . Využití:0:0 . V oslabení:0:0 . Diváci: 99 . Střely na branku: 47:27 . Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 3:4 .

Sestava domácích

Pomajbík (Fichna) - Dinková, Dufek, Hála, Hrušecký, Hruška, Obrtlík, Švec, Holub, Hrbáček, Jánoš, Kundrata, Laš, Mikulica, Mráz, Rychlovský, Šenfeldr, Slezák, Šupa, Žádník, Zostal

Sestava hostí

Drahoš - Dvořák, Matějka, Munk, Sucharda, Zámečník, Höfner, Houška, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Smetana

Komentář k zápasu

Do Hodonína přijela Hostivař významně oslabena, odhodlána ale do Prahy přivézt body! Do utkání ovšem vstoupila bídně, po několika zaváháních inkasovala a prohrávala o dvě branky! Ještě v první třetině se ale hostivařští nadechli a po dvou gólech Pragera a Mikšovského nepříznivý stav otočili.

Ve druhé třetině už Hostivař začala na početní přesilu domácích ztrácet a to vyústilo v několik přesilovek soupeře, přičemž z jedné hosté inkasovali a skóre po druhé třetině zůstalo vyrovnané 3:3.

Ve třetí periodě měla Hostivař mnoho šancí ke skórování, ale ani jednu gólovou šanci neproměnila. V posledních minutách už ji viditelně ubylo sil a zápas směřoval do prodloužení. Ani v tom ale další branka nepadla a musela tak rozhodnout série nájezdů. Brankář Drahoš neinkasoval, na straně Hostivaře naopak jako jediný překonal Pomajbíka Daniel Zámečník, který tak zabalit druhý bod na cestu do Prahy.

redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu