HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Tygři Mladá Boleslav HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Junioři otočili duel v Pardubicích v posledních minutách!

Hokejbalové cesty seslaly hostivařské juniory tentokrát do Pardubic, kde se očekával těžký a tvrdý duel...

Pardubice

1:2

1:0, 0:0, 0:2

Branky a nahrávky: 42:28 Michek (Mikšovský), 44:12 Trajer .
Rozhodčí: Vrba, Záhora . Vyloučení: 4:7 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 56 . Střely na branku: 37:47 . Průběh utkání: 1:0, 1:2

Trnečka - Hruška, Kadlec, Kašpar, Reinberg, Švadlenka, Švidrnoch, Chýle, Kopa, Kupka, Lang, Mikula, Remač, Schrom, Závodský

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Matějka, Městka, Práger, Zámečník, Bár, Houška, Hradil, Maali, Michek, Mikšovský, Nestrojil, Smetana, Trajer

Zápas byl od začátku vyrovnaný, první třetina ale Hostivaři příliš nesedla, nebyla produktivní ve střelbě a těžko se dostávala k souvislejšímu tlaku. Do vedení šli domácí, po gólu Langa.

Druhá třetina pak byla ze strany hostí o poznání lepší, zbytečná vyloučení ale dostávala do hry i soupeře a jeho šance musel likvidovat Marek Drahoš v brance Pražanů. Hostivař měla také dobré příležitosti k vyrovnání, skóre se ale neměnilo.

V části třetí se hostivařští začali více tlačit do branky a aktivní, kolektivní hrou dostávali domácí pod tlak. Vyrovnat dokázal po nahrávce Mikšovského dvě a půl minuty před sirénou Adam Michek! To ale nebylo vše! V samotném závěru se ke střele dostal Štěpán Trajer, který převážel misky vah na stranu Hostivaře. Pardubičtí už v závěru vyrovnat nedokázali a Pražané si tak z východu odvezli kompletní porci bodů.