19.10.2022 Reportáž

Junioři nestačili na Prachatice a z jihu přijeli s prázdnou!

Soutěž juniorů se pomalu posunula k podzimním odvetám a před Hostivaří byl výjezd do Prachatic, které v prvním vzájemném klání v nové sezóně, obrali Pražany o dva body!

8.kolo, sobota 15.10.2022

PRA

Prachatice

4:1

0:0, 2:0, 2:1

Branky a nahrávky: 37:54 Grepl .
Rozhodčí: Horský, Vokurka . Vyloučení: 4:2 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 34 . Střely na branku: 19:16 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1 .

Stankay - Červíková, Makovička O., Pavlík, Stöhr, Fafejta, Fiala, Klement, Kotlíková Makovička J., Novák, Šmajcl, Štěpánek, Štrobl

Drahoš (Soukup) - Hnyk Š., Ilušák, Matějka, Vodehnal, Zámečník, Chramosta, Ferfecki, Grepl, Hnyk M., Lehner, Maali, Malysz, Němeček, Petrášek, Smetana, Vrzák

Na hřišti Horalů se odehrával očekávaně vyrovnaný duel, v první třetině gól nepadl v deštivou sobotu se tak na první gólový jásot muselo čekat poměrně dlouho! Prachatice se v úvodu druhé části dostaly do dvoubrankového trháku zásluhou Klementa a Fafejty. Hostivař mohla snížit v závěru periody díky dvojnásobné přesilovce, skóre se ale neměnilo.

Jiskřičku naděje vykřesal až v osmatřicáté minutě Lukáš Grepl gólem na 1:2, radost hostivařské střídačky ale bleskurychle zabil Makovička, který už po dvaceti vteřinách vrátil Horalům dvoubrankové vedení. V poslední vteřině utkání pak zasadil do prázdné klece čtvrtý zářez domácí Štěpánek a Hostivař tak z jihu Čech odjela s porážkou 1:4!