HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.11.2021 Reportáž

I ve druhém utkání mladší žáci přehráli Tygry!

Druhým nedělním soupeřem mladších žáků měla být ELBA DDM Ústí nad Labem. Ta do Prahy ale bohužel přicestovat nemohla, proto se po několikaminutové pauze proti sobě opět postavily týmy HBC Hostivař a Tygři Mladá Boleslav.

12.kolo, neděle 14.11.2021

MBL

Mladá Boleslav

1:6

1:1, 0:1, 0:4

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 6:21 Havlík, 12:19 Coufal (Němec, Martinec), 20:35 Kvasnička (Bajkai), 21:00 Vysoký (Havlík), 23:52 Coufal, 27:08 Kvasnička (Havlík) .
Rozhodčí: Jirsák, Kavalír . Vyloučení: 3:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 29:21

Sestava domácích

Leinerová - Havlas, Jandová, Kupec, Karabec, Štěpánek, Halamíček, Havlas, Kvaizar, Luňák, Marušinec, Nykiel, Schwerdtner, Souček, Tyrychtr, Vlk

Sestava hostí

Menzel - Janičko, Martinec, Němec, Vaniš - Bajkai, Coufal, Havlík, Hnyk, Janšta, Kvasnička, Mellen, Vysoký, Zářecký

Komentář k zápasu

Tým z Boleslavi samozřejmě chtěl vrátit hostivařským prohru z prvního měření sil a jeho odhodlání ještě povzbudila posila do branky, když těsně před utkáním dorazila velmi šikovná brankařka.

Domácí trenéři udělali drobné změny v sestavě a doufali, že jejich tým předvede o poznání pohlednější představení a potěší početnou diváckou kulisu. Jak ale následný průběh utkání ukázal, zůstalo jen u doufání a utkání se odehrávalo podle téměř totožného scénáře, jako to první. Těžkopádní a velice neurovnaně hrající domácí opticky v převaze, šikovní a nic nevypouštějící soupeř nebezpečný téměř při každém protiútoku.

Hostivaři se podařilo zlomit odpor houževnatých Tygrů až v závěrečném dějství a domácí se tak doslova "doplácali" ke druhému nedělnímu vítězství, tentokrát 6-1.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Doslova jsme utrpěli vítězství. Z našich dnešních výkonů mám, asi nejen já, rozporuplné pocity. Věřím, že ve středu, kdy nás čeká první svazový kvalifikační turnaj, se budeme prezentovat o poznání lepší hrou a celkovým přístupem k utkáním.

 
 

Junioři vstoupili do čtvrtfinále vítězně! O postupu mohou rozhodnout už doma!

17.5.2022

Minipřípravka si na dalším domácím turnaji připsala čtyři vítězství!

16.5.2022

Úspěšné předkolo! Junioři si ve čtvrtfinále play-off zahrají se Svítkovem!

11.5.2022

Mužská rezerva vyrovnala čtvrtfinálovou sérii s Třebízí!

9.5.2022

Partneři klubu