HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.04.2023 Reportáž

Hostivařský dorost nestačil na první Svítkov!

Dorostenci přivítali v deštivou neděli na svém hřišti první tým tabulky, Svítkov Stars. Do utkání Hostivař nastoupila pouze se čtveřicí obránců a ani zdravotní stav elitních útočníky nevěštil nic dobrého.

13.kolo, neděle 9.4.2023

HOS

Hostivař

3:5

0:2, 1:3, 2:0

SVI

Svítkov Stars

Branky a nahrávky: 25:06 Bár (Houška), 32:04 Bár (Nestrojil, Houška), 36:24 Houška (Bár, Trajer) .
Rozhodčí: Řešátko, Havel . Vyloučení: 5:4 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 34 . Střely na branku: 17:30 . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 3:5 .

Sestava domácích

Soukup (Slavík) - Švec, Městka, Höfner, Dvořák - Bár, Nestrojil, Houška, Mikšovský, Trajer, Hradil, Krutský, Michek, Svoboda, Tytyuk, Absolon

Sestava hostí

Smolík (Šprync) - Flamík, Koudela, Král, Krejčí, Synek, Besperát, Choutka, Drahoš, Jánský, Jánský, Korec, Kubínová, Lacko, Martínek, Pavlíček, Pospíšil, Uhlíř

Komentář k zápasu

Domácí vstoupili do utkání bázlivě a soupeř vládl. Na mokrém povrchu byl značně odvážnější, pohyblivější a v deváté minutě vedl už o dva góly. Time-out Hostivaře sice jeho tlak na nějakou dobu zastavil, i druhé dějství ale patřilo soupeři, který šel do čtyřbrankového trháku.

Zjednodušení hry vedlo ke snížení z hole Jakuba Bára, v přesilovce ale přidal pátý gól Svítkova Pospíšil.

Ve třetím dějství chtěli domácí brzy snížit a dostat se ještě na dostřel. V třiatřicáté minutě snížil opět Bár a za další čtyři minuty korigoval na 3:5 v početní výhodě Houška. Hostivař hrála v té době svou nejlepší pasáž, velkou ztrátu ale už dohnat nedokázala. Svítkov si z Hostivaře odvezl tři body po výhře 5:3!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Utkání nás určitě nezastihlo v ideálním rozpoložení. Působili jsme neobratně, soupeř byl o dost lepší a zaslouženě vyhrál. Ke cti nám slouží, že jsme nic nezabalili a ve třetí třetině utkání alespoň malinko zdramatizovali.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu