HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
17.04.2023 Reportáž

Dorostenci v Čimicích tentokrát neuspěli! Rebelové jim sebrali všechny body!

Za dalším ligovým utkáním nemuseli ani tentokrát dorostenci daleko! V polovině dubna je čekalo v Čimicích nejen parádní slunečné počasí, ale i natěšený soupeř, Rebelové.

14.kolo, neděle 16.4.2023

REB

Rebel Praha

4:2

1:1, 2:1, 1:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 4:08 Mikšovský (Dvořák), 26:32 Stoulil (Votava) .
Rozhodčí: Gráca, Kettner . Vyloučení: 4:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 56 . Střely na branku: 41:45 .

Sestava domácích

Doskočil (Zikmund) - Ernst, Kosina, Křivánek, Maxima, Vaňáč, Váša, Zikl - Adam, Anděl, Birčák, Birčák, Grof, Jura, Klofát, Koch, Ryboš, Tipta

Sestava hostí

Slavík (Kotík) - Švec, Městka, Höfner, Dvořák, Martinec, Votava - Bár, Nestrojil, Houška, Mikšovský, Hradil, Michek, Krutský, Trajer, Stoulil

Komentář k zápasu

Do sestavy Hostivaře se po dlouhé nemoci vrátil útočník Tomáš Stoulil, který se postavil na pravé křídlo třetí formace. Už úvod duelu naznačil, že se bude dle očekávání jednat o vyrovnanou bitvu. Do vedení šla Hostivař po chybě domácího brankáře, za kterého míček dorazil Mikšovský. Čimičtí ale v úniku bleskurychle vyrovnali a začínalo se od nuly. V první třetině už ale ani jeden z brankářů neinkasoval a s napětím se očekával start druhé periody.

Do té vstoupili mnohem lépe domácí, když se hned po vhazování míčku zmocnil Tipta a v dalším samostatném úniku proměnil. Šance pak byly k vidění na obou stranách, ujala se ale až bomba navrátilce Stoulila, který v sedmadvacáté minutě vyrovnal na 2:2. Domácí tým si přesto do další sirény uzmul vedení zpět na svoji stranu, když v závěru udeřil z čistě vyhraného vhazování v útočném pásmu a do třetí části si nesl těsné vedení.

Hostivař se poté hnala za vyrovnáním, proti ale byl obětavý výkon domácích hráčů a mnohdy i pozorný brankář. Po změně stran se naopak ujal další pokus Rebelů a Křivánek zvyšoval na 4:2. Hostivař byla v nesnázích a ačkoliv si do konce utkání vytvořila i díky přesilové hře a závěrečné powerplay nespočet příležitostí, nedokázala už přes urputně bránící domácí ani zkorigovat. Zmar v koncovce dokonala i horní tyčka nastřelená Votavou.

Ačkoliv se snaha upřít nedala, čimické hřiště tentokrát zůstalo nedobyto a dobře hrajícímu soupeři patří gratulace k zasloužené výhře. Hostivařský dorost nyní čeká další zápasová pauza, 30. dubna pak ve svém areálu přivítá Porubu.

Ohlasy po utkání

Jakub Bár (útočník HBC Hostivař) - Zápas byl z mého úhlu pohledu chaotický, soupeř tentokrát překvapil a byl lepší. Nemyslím si, že bychom utkání podcenili a něco vypustili, bohužel soupeř byl na nás tentokrát skvěle připravený a byl efektivnější v zakončení. Zápas je nyní minulostí, musíme se poučit z chyb.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu