HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.03.2024 Reportáž

Dorostenci nestačili v úvodu jarní části na vedoucí Svítkov!

Dorost Hostivaře měl po odložení utkání s Pardubicemi první jarní víkend volný, polovina března už jej ale zavála do Svítkova, na půdu aktuálního lídra tabulky.

ZČ, neděle 17.3.2024

SVI

Svítkov Stars

5:2

0:1, 3:1, 2:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 0:50 Hradil (Michek), 26:17 Hradil (Michek) .
Rozhodčí: Orlich, Procházka . Vyloučení: 1:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 67 . Střely na branku: 41:16 . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2 .

Sestava domácích

Štarman (Franek) - Besperát, Flamík, Jánský, Koudela, Lacko, Martínek, Bárta, Choutka, Heller, Jánský, Kňava, Koudela, Kubínová, Pavlíček, Ptáček

Sestava hostí

Soukup (Exner) - Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava - Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Němec, Nestrojil, Skála, Trajer

Komentář k zápasu

Do vedení se Pražané dostali už v první minutě, když se prosadil Filip Hradil. Domácí byli poté aktivnější, v prvním dějství ale Soukupa nepřekonali a Hostivař tak stále vedla!

Síla Svítkova ale byla zřejmá a vyrovnání viselo ve vzduchu. A byl to lídr Martínek, který nejen, že v čase 21:54 vyrovnal, pouhých čtyřicet vteřin na to ale i poslal svůj tým do vedení. Na jeho gól ještě odpověděl Hradil, domácí si ale vzali vedení minutu před koncem prostřední periody zpět!

Těsný stav vydržel až do devětatřicáté minuty, na trestnou se ale předtím pakoval Nestrojil a posléze i Trajer. Svítkov nabídnutou přesilovku využil a poprvé vedl o dva góly. Záhy navíc dokončil svůj hattrick Daniel Martínek a bylo rozhodnuto! Svítkov Hostivař přehrál nejen střelecky, ale i gólově a mohl tak oslavit výhru 5:2!

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu