HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.09.2022 Reportáž

Dorost získal z vyrovnaného duelu další dva body!

Vůbec poprvé se v hostivařském areálu představil tým Opočna, který v nedělním odpoledni přijel bojovat s domácím dorosteneckým týmem. Že nepřijeli žádní nazdárci, bylo zřejmé už od samotného úvodu...

3.kolo, neděle 25.9.2022

HOS

Hostivař

3:2ss

0:1, 1:1, 1:0

OPO

Rangers Opočno

Branky a nahrávky: 28:04 Mikšovský (Stoulil, Trajer), 40:14 Stoulil (Mikšovský, Houška), rozh.nájezd: Trajer .
Rozhodčí: Tománek, Havel . Vyloučení: 7:1 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 65 . Střely na branku: 37:36 . Průběh utkání: 0:2, 3:2 .

Sestava domácích

Slavík (Soukup) - Dvořák, Höfner, Houška, Městka, Mikšovský, Švec - Absolon, Bár, Hradil, Krutský, Michek, Nestrojil, Stoulil, Trajer

Sestava hostí

Novotný (Martinec) - Kleštinec, Koďousek, Kovaříček, Kupka, Palán, Pithard, Řehák, Rýgr, Synek, Vacek, Zamastil

Komentář k zápasu

Hrál se atraktivní, vyrovnaný hokejbal! Hostivař v utkání srážela zbytečná vyloučení a musela tak dotahovat. Skóre totiž v deváté minutě otevřel v první přesilovce Řehák! Velkou překážkou se jevil mladý, ale velice talentovaný brankář hostí Novotný, který držel Opočno dlouho ve vedení! A když už na střelu domácích střelců nestačil, hned třikrát mu pomohla tyčka!

Ve druhé části se Hostivař musela bránit čtyři minuty oslabena o jednoho hráče! Radim Houška inkasoval hned dva menší tresty současně. Hráči Rangers sice tentokrát v početní výhodě neuspěli, na konci pětadvacáté minuty se přesto radovali, když byl v brankovišti důrazný Zamastil a zvýšil na 2:0. K první a jak se později ukázalo, i jediné přesilovce, se poté ale dostali i domácí. Snížení přinesla trefa Michala Mikšovského.

Opočno mohlo zvýšit v další přesilovce z kraje třetí části, skóre se ale tentokrát neměnilo. Hostivař se poté tlačila do šancí, i ty nejvyloženější ale gólem neskončily. Ujala se až po rychlém přechodu rychlá a přesná střela Stoulila, který tak rozjásal domácí fanoušky, 2:2! V posledních minutách se ovšem pakovali na trestnou Nestrojil s Mikšovským a hosté si mohli vzít své vedení zpět, hostivařští ale remízu až do sirény uhájili.

A tak se prodlužovalo! Hráči na obou stranách toho už měli viditelně dost, v pár šancích se ale zjevili. Z gólu se ale nikdo neradoval, rozhodnout tak musela série nájezdů. V těch už bylo viditelně živěji. Šikulové na obou stranách ukázali své ruce a po dvou sériích to bylo 2:2! Hostující hráč poté nedal a Štěpán Trajer, byť se štěstím, Novotného oklamal. Hostivař si tak nad dobře hrajícím Opočnem připsala dva body, po výhře 3:2!

Ohlasy po utkání

Martin Drahota (trenér HBC Hostivař) - Máme za sebou docela atraktivní zápas s Opočnem, který se nám podařilo otočit a uspět v nájezdech. Škoda spousty neproměněných šancí a zaslouženě potrestaných našich chyb soupeřem. Hosté z Opočna hráli velmi účelně.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu