HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
04.03.2024 Reportáž

Dorost zakončil eXcellent League prohrou v nájezdech s Kert Parkem!

Zimní program eXcellent League uzavírali dorostenci Hostivaře na svém domácím hřišti proti Kert Parku. Duel o čtvrté místo přilákal ve slunném odpoledni na sedm desítek diváků, ti si ale museli počkat na úvodní gól až do druhé třetiny utkání...

eXcLG, neděle 3.3.2024

HOS

Hostivař

2:3ss

0:0, 1:2, 1:0

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 25:57 Krutský (Městka), 40:58 Havlík .
Rozhodčí: Jirsák, Synek . Vyloučení: 1:4 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 70 . Střely na branku: 47:40 . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3 .

Sestava domácích

Exner (Soukup) - Hrodek, Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava - Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Krutský, Němec, Nestrojil, Skála, Trajer

Sestava hostí

Horský - Doucha, Kaňka, Svoboda, Vrabec, Arnold, Chán, Drnec, Heime, Loskot, Nalezený, Pavlis, Pavlis, Voženílek

Komentář k zápasu

V té první totiž vládli oba brankáři, kteří se museli několikrát vyznamenat! Skóre otevřel až v jednadvacáté minutě hostující Chán a ještě více radosti na střídačku Kert Parku vnesla další trefa, tentokrát z hole Pavlise, ve vlastním oslabení! Hostivařští sice po minutě snížili zásluhou Tadeáše Krutského, po druhé části ale stále ztráceli, ačkoliv střelecky byli o něco aktivnější.

Třetí patnáctiminutovka přinesla v úvodu přesilovku domácích, žel, využita opět nebyla a i další pasáž patřila především mužům v maskách. Hostivař přesto dokázala vyrovnat a byl to na konci jednačtyřicáté minuty Matěj Havlík, kdo zvedal ruce nad hlavu!

Hostivař se v závěru základní hrací doby ještě musela vymanit z tlaku hostí, utkání ale dospělo k pětiminutovému prodloužení ve třech hráčích v poli. V tom se oba týmy bály udělat chybu a netradiční prodloužení příliš šancí nepřineslo.

Rozhodnout tak musela série samostatných nájezdů, která našla hned pět úspěšných exekutorů, šťastnější ale nakonec odcházeli hráči Kert Parku, když si rozhodující trefu zapsal Radim Drnec.

Nejlepšími hráči utkání byli Jaroslav Exner na straně domácí Hostivaře a Jakub Chán na straně vítězného Kert Parku, kterému získané dva body pomohli ke čtvrtému místu letošní eXcellent League. Hostivař skončila pátá.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu