HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
01.05.2023 Reportáž

Dorost vyzrál v domácím prostředí na Porubu!

Po herní přestávce a dvou prohrách v řadě přivítali dorostenci Hostivaře na svém hřišti Porubu.

15.kolo, neděle 30.4.2023

HOS

Hostivař

9:2

3:1, 5:1, 1:0

POR

Poruba

Branky a nahrávky: 2:58 Bár (Houška, Nestrojil), 3:47 Mikšovský (Hradil, Trajer), 4:12 Trajer (Hradil, Dvořák), 19:05 Trajer (Mikšovský), 19:35 Hradil (Dvořák, Trajer), 20:37 Krutský (Tytyuk, Havlík), 23:26 Nestrojil (Městka), 27:10 Bár (Nestrojil, Švec), 38:23 Tytyuk (Mikšovský, Havlík) .
Rozhodčí: Synková, Mihálová . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 58 . Střely na branku: 46:21

Sestava domácích

Slavík (od 31.Soukup) - Švec, Městka, Dvořák, Votava, Höfner, Svoboda - Bár, Nestrojil, Houška, Mikšovský, Trajer, Hradil, Krutský, Havlík, Michek, Tytyuk

Sestava hostí

Končítek - Kočí, Kocián, Pustějovský, Šosty - Franková, Glajc, Kopecký, Schrom, Sobol, Šupal

Komentář k zápasu

Hostivař vstoupila po krátkém tréninku do utkání s chutí a po čtyřech minutách a třech úspěšných kombinačních akcích vedla 3:0, když se trefili Bár, Mikšovský a Trajer. Tříbrankové vedení vedlo posléze k přetahování akcí a gólostroj se zadrhl. Ve třinácté minutě naopak soupeř snížil zásluhou Schroma a mohl se radovat i po vytvoření dalších příležitostí, proti byl ale pozorný Slavík.

Čtvrtý gól Pražanů přidal v úvodu dvacáté minuty Trajer a přesně půl minuty po něm zvyšoval na 5:1 pohotový Hradil, který dorazil od sítě odražený míček za záda Končítka. Slepenec gólů podpořil poté i Krutský a těsně po polovině utkání upravoval na 7:1 Nestrojil. Hosté poté korigovali z hole Sobola, byl to ale Jakub Bár, který měl v prostředním dějství poslední slovo, když upravil na 8:2.

Ve třetí periodě ubránila Hostivař jediné vyloučení udělené v teplém jarním dnu a udeřila ještě jednou i gólově! Na konci akci byl tentokrát sváteční střelec David Tytyuk. Porubský brankář Končítek, stejně jako Soukup, který po druhé třetině vystřídal Slavíka, už ale do závěrečné sirény neinkasovali a zápas tak končil výhrou domácích v poměru 9:2!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Sympatický soupeř dorazil do Prahy se dvěma lajnami a bylo zřejmé, že to v teplém odpoledni nebude mít na našem plastu snadné. Měli jsme dobrý nástup, pak trochu v domnění, že to tam bude padat samo polevili a ve druhé třetině zase trochu přidali. I hosté si vytvořili v utkání dostatek šancí, takže jsem rád, že se ani naši brankáři nenudili a museli být stále ve střehu.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu