HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.04.2024 Reportáž

Dorost uštědřil Pirátům kanára! Soukup s nulou!

Dorostenci v posledním kole základní části přivítali na svém hřišti Piráty z Hradce Králové, kterým se též podařilo probojovat do první nadstavbové skupiny a soupeřem tak budou Hostivaři v květnu ještě jednou.

ZČ, neděle 28.4.2024

HOS

Hostivař

6:0

3:0, 2:0, 1:0

HKR

Hradec Králové

Branky a nahrávky: 5:44 Michek (Hradil, Městka), 6:14 Michek, 8:38 Hradil (Trajer), 17:00 Nestrojil (Krutský, Votava), 29:18 Martinec (Trajer, Votava), 44:13 Hradil .
Rozhodčí: Volkán, Zedníková . Vyloučení: 4:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 37 . Střely na branku: 34:18 . Průběh utkání: 6:0 .

Sestava domácích

Soukup (Exner) - Martinec, Městka, Švec, Votava - Absolon, Bár, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Němec, Nestrojil, Skála, Trajer

Sestava hostí

Novotný (od 24.Charvát) - Čtvrtečka, Jančárek, Kaďousek, Kovář, Kříž, Duchač, Falta, Kovaříček, Kupka, Machaň, Novák, Rouha, Tichý, Vaněk, Zahálka, Zamastil

Komentář k zápasu

Do zápasu měl v teplém nedělním odpoledni lepší vstup domácí tým a po dvou brankách Adama Michka a trefě Filipa Hradila vedl v deváté minutě už 3:0.

Ve druhém dějství přidal už po dvou minutách čtvrtý gól Nestrojil a zdálo se, že je rozhodnuto. Piráti poté nedokázali využít první početní výhodu, čas od času ale též zahrozili a Soukup v brance Hostivaře musel vytáhnout několik pohotových zákroků. V samotném závěru třetiny ale upravil na 5:0 Filip Martinec a o vítězství domácích už v areálu nikdo nepochyboval.

I ve třetí části pak bylo k vidění několik dobrých příležitostí na obou stranách, ani jeden z brankářů už ale neinkasoval. Posledního, technického gólu přesto dosáhl v poslední minutě Filip Hradil, který se tak ve statistikách dotáhl na nejlepší střelce soutěže a současně na vítěze kanadského bodování základní části.

Hostivař přehrála Hradec Králové 6:0 a už nyní vyhlíží start květnové nadstavby, do které vkročí v neděli 5. května, domácím utkáním proti Rebelům.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu