HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
21.05.2024 Reportáž

Dorost přehrál Rebely a má jistotu postupu do play-off!

Po výprasku ve Svítkově hodlali dorostenci zabrat na domácím hřišti proti Rebelům a hlasitě si tak říci o postup do čtvrtfinále play-off!

NAD, neděle 19.5.2024

HOS

Hostivař

5:4

2:0, 2:1, 1:3

REB

Rebel Praha

Branky a nahrávky: 11:49 Hradil (Michek), 14:54 Hradil (Havlík, Michek), 18:59 Trajer (Nestrojil, Švec), 27:33 Skála (Hradil, Městka), 32:12 Krutský .
Rozhodčí: Tománek, Řešátko . Vyloučení: 6:2 . Využití: 1:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 62 . Střely na branku: 30:21 . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:4 .

Sestava domácích

Soukup (Exner) - Martinec, Městka, Švec, Votava, Absolon, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Němec, Nestrojil, Skála, Trajer

Sestava hostí

Ambros (od 27. Vondruška) - Jehlík, Křivánek, Malý, Maxima, Vaňáč, Váša, Adam, Birčák, Janich, Kindl, Koch, Štika, Walter

Komentář k zápasu

Domácí i vstoupili do utkání lépe a byli aktivnější. V sedmé minutě mohli jít do vedení, v přesilovce ale úspěšní nebyli. Ujala se až přesná střela Filipa Hradila, který ve dvanácté minutě dostal Hostivař do vedení. Brzy zvedal ruce nad hlavu i Matěj Havlík, jeho gól ale uznán být nemohl. Stejný hráč ale ještě v závěru periody střílenou přihrávkou vyzval Hradila a ten skvělou tečí zvýšil na 2:0!

Hostivařští poté uspěli i ve své druhé a poslední početní výhodě a byl to Trajer, který upravoval už na nadějných 3:0! Přesilovku ale využil i soupeř, zásluhou šikovného Kocha. Hostivař přesto po dvou třetinách vedla o tři góly, když se trefil Filip Skála.

Krutský poté upravil v úvodu části závěrečné na 5:1 a zdálo se, že tříbodovou výhru už nemůže nic ohrozit, déšť a těžší terén ale seděl paradoxně spíše hostům z Čimic, kteří se postupně dostávali na dostřel. Koch v rychlém sledu dokončil čistý hattrick a dal svému týmu naději. Ve dvaačtyřicáté minutě se navíc prosadil po chybách v obranném pásmu i Adam a rázem to bylo jen o gól. Závěr ale domácí ustáli a mohli tak slavit důležitou výhru, která je posouvá k jistému postupu do čtvrtfinále play-off!

Nadstavbovou část zakončí dorostenci Hostivaře následující neděli, na půdě Pardubic.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu