HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.05.2024 Reportáž

Dorost otočil duel s Kert Parkem a do nadstavby vstoupil vítězně!

Do nadstavby vstoupili dorostenci Hostivaře v první květnovou neděli proti Kert Parku a při pohledu na sestavy obou týmů bylo zřejmé, že se bude opět jednat o vyrovnaný duel.

NAD, neděle 5.5.2024

HOS

Hostivař

4:3

1:1, 1:2, 2:0

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: 14:36 Hradil (Švec), 29:56 Nestrojil (Bár), 31:42 Nestrojil (Trajer, Votava), 44:29 Hradil .
Rozhodčí: Filipiec, Černý . Vyloučení: 6:6 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 83 . Střely na branku: 41:35 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 4:3 .

Sestava domácích

Soukup (Exner) - Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava, Němec - Absolon, Bár, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Nestrojil, Skála, Trajer

Sestava hostí

Pšenička (Arnold) - Adam, Kaňka, Pavlis, Svoboda, Bilý, Císař, Drnec, Ďuryna, Horák, Pavlis, Větrák, Větrák, Voženílek, Vrabec

Komentář k zápasu

Do zápasu vstoupili lépe hosté a už v páté minutě poslal Kert Park do vedení v přesilové hře Vrabec. Hostivař poté nevyužila přesilovou hru, v závěru třetiny se přesto radovala z vyrovnání po trefě Hradila. Hosté si mohli vzít záhy vedení zpět, Drnce ale v trestném střílení Soukup vychytal a první patnáctiminutovka končila smírem.

Hráči z Lužin se přesto znovu dočkali vedení a byl to tentokrát Větrák, který rozradostnil červenou střídačku. Hostivař poté pykala za svou nedisciplinovanost a trest přišel záhy, když využil další přesilovku Pavlis. Závěr třetin ale v tomto utkání patřil zcela jistě hostivařským a pouhé čtyři vteřiny před sirénou vykřesal naději důrazný Nestrojil.

Stejný hráč pak dokázal už ve druhé minutě třetí části vyrovnat! Rozhodnout pak domácí mohli po vyloučení Svobody, početní výhody ale tentokrát nebyly jejich doménou. Poslední trefu utkání připravil až v samotném závěru Filip Hradil, který ač atakován, vykroužil zpoza brány až do zakončení a backhandem jinak dobře chytajícího Pšeničku překonal! Závěrečné vteřiny už si domácí tým pohlídal a z vyrovnaného klání bral všechny body poté, co se vždy prosadil v posledních vteřinách jednotlivých třetin a dokázal tak otočit nepříznivý stav v podobě dvoubrankové ztráty.

Další zápas nadstavby odehrají dorostenci už ve sváteční středu 8. května, a to opět na domácím hřišti, od 16 hodin, proti Hradci Králové.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu