HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.04.2019 Reportáž

Bez gólu nevyhraješ! Čtvrtfinálová série s Brnem srovnána!

Po více jak čtyřiadvacetihodinové pauze se první tým Hostivaře vrátil v totožné sestavě na brněnské hřiště, kde hodlal navázat na sobotní výhru, která dostala pražský tým ve čtvrtfinálové sérii do vedení!

ČF2, neděle 28.4.2019

BRN

HbK Brno

2:0

0:0, 1:0, 1:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Zbořil, Popelka . Vyloučení: 3:5 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 70 . Střely na branku: 22:20 . Průběh utkání: 2:0 .

Sestava domácích

Sterenčák (Schönberger) - Zapletal, Zbranek, Smrž, Fišar, Nazad, Baláč, Jelínek, Šmarda, Emmer, Makara, Vysloužil, Svoboda, Klíma, Cabák

Sestava hostí

Štoural - Kubeš, Dušák, Novotný, Macek, Konečný, Přeslička, D.Vaniš - J.Vaniš, Čejka, Zyta, Kucarov, Palička, Brož, Píša, Kucharčík, Jachek, Hroch

Komentář k zápasu

I druhé utkání se neslo v naprosto vyrovnaném duchu, kde měla zjevně rozhodnout jediná chyba! Hostivař byla i tentokrát týmu z Brna více jak důstojným soupeřem a oproti sobotě byla mnohem nebezpečnější v přesilovkách! Těch hrál ale opět více domácí tým, který dokázal jednu využít, a to opět z dorážky.

Přitom to byli hostivařští, kteří mohli jít do vedení, v početní výhodě ale chyběla střelbě větší přesnost! A tak trestal soupeř! Svou druhou přesilovku zásluhou pohotového Makary využil a vedení držel až do konce utkání!

V posledních minutách duelu se v obrovské šanci zjevil Čejka, jeho pokus byl ale nepřesný! Při další šanci zase skončil míček těsně před brankovou čarou! Hostivaři zkrátka nebylo v neděli souzeno skórovat, i když opět na brněnském hřišti předvedla skvělý a bojovný výkon! Domácí v posledních vteřinách trefili odkrytou klec a čtvrtfinálovou sérii po vítězství 2:0 vyrovnali!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Odehráli jsme v Brně dvojici výborných, vyrovnaných zápasů, která se prostě musela líbit! Bylo zřejmé, že kdo dá v utkáních první gól, bude mít vždy výhodu. V sobotu se nám nevedlo v přesilovkách, v neděli to bylo mnohem lepší, ale bez gólu. Ze série jsme zatím nadšení. Hraje se oboustranně bojovný a férový hokejbal, hodný vyřazovacím bojům. Těšíme se na utkání na domácí půdě.

Jan Emmer (trenér HbK Bulldogs Brno) - Obě utkání, jak sobotní tak i nedělní byla naprosto vyrovnaná, vedena férově z obou stran. Kvalitě obou utkání pomohli i rozhodčí. Hostivařští přijeli s mladým výběrem, který se snažil o rychlý přístup k domácím borcům a po většinu obou utkání se jim dařil. V sobotu navíc domácím dělal velké problémy Honza Čejka, který de facto rozhodl utkání. V neděli tolik prostoru nedostal a přeci jen se mi zdálo, že jsme začali být silnější na míčku. Díky využité přesilovce jsme srovnali stav na 1:1. Hostivařští ale nyní jsou ve výhodě domácího prostředí a my musíme zkusit vyhrát na jejich hřišti, což bude velmi obtížné. Děkuji hostům za opravdu pěkná utkání.

Samuel Kucharčík (útočník HBC Hostivař) - Zápas byl velmi vyrovnaný a při hře pět na pět jsme měli často i převahu, ale bohužel jsme byli často vylučovaní a hráli oslabení. V jednom z oslabení nám dal i soupeř první a klíčový gól. My jsme naopak nedokázali využít přesilovky, ačkoliv jsme je zahráli dobře. Nemůžeme vyhrát, když nedáme gól. Hráli jsme obětavě a důrazně a jestli takhle budeme hrát i domácí zápasy, tak věřím, že dokážeme soupeře přehrát. Bude to i na plastu, na kterým se nám bude hrát líp.

Redakce

 
 

„Konkurence v týmu je veliká, chci být pro Hostivař přínosem", říká junior David Waltr!

22.1.2020

Druhý přípravný zápas pro Dobřany! Bezpalec opět s hattrickem!

20.1.2020

Gólové žně v Dobřanech! Mladší žáci v prvním přípravném utkání úspěšní!

20.1.2020

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Partneři klubu