HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
02.06.2021 Reportáž

Áčko mladších žáků na vítězné vlně! Kápička a Hradil s hattrickem!

Stejně jako mladší kolegové, i áčko mladších žáků vyzvalo k vzájemnému utkání HBC Plzeň! I tentokrát bylo nač koukat! Hostivař zvítězila, výhra se ale proti vyspělému soupeři nerodila lehce!

11.kolo, neděle 30.5.2021

HOS

Hostivař

8:3

0:1, 1:0, 7:2

PLZ

HBC Plzeň

Branky a nahrávky: 21:55 Keller (Kápička), 25:36 Kápička (Keller), 27:08 Hradil (Skála, Hrodek), 29:10 Hradil (Michek, Klein), 29:58 Kápička (Čejka, Hrodek), 32:08 Michek (Skála), 33:08 Hradil (Skála), 35:01 Kápička (Hnyk, Keller) .
Rozhodčí: Prager, Lehner . Vyloučení: 2:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 41:12 . Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 8:2, 8:3 .

Sestava domácích

Kotík (od 25.Coufal) - Režnárek, Votava, Klein, Skyba, Čejka, Hrodek - Skála, Hradil, Michek, Hnyk, Keller, Kápička

Sestava hostí

Sýkora (Šebek) - Navrátil, Brejcha, Hrabák, Stránský, Obr, Dvořák, Blabol, Fiala, Ptáčník, Šplíchal, Kuneš, Náhlík, Brázda, Sinkule, Kasal, Našinec, Zelingr, Ptáčník

Komentář k zápasu

Plzeň dokonce vedla, když už ve druhé minutě využila vyhraného vhazování v útočném pásmu, po kterém Brázda prostřelil od modré vše. Hostivařští se poté zaparkovali v útočném pásmu, proti bojujícímu soupeři se ale prosazovali hůře. A když už některý z pokusů došel až k brance hostí, zasáhl spolehlivě brankář Sýkora.

Ten se stal celkově noční můrou domácího týmu, neboť za zády neskončil v první polovině utkání nakonec ani jeden z rovných dvaceti pokusů, čímž si vysloužil při střídání i poklepání domácích hráčů. Jeho mladší kolega inkasoval až ve dvaadvacáté minutě z hole Kellera a po dvou periodách to bylo 1:1!

Na hráčích Hostivaře byla přesto znát neustálá snaha útočit a výsledek se dostavil! Ve třetí části se z hattricků radovali Vítek Kápička a Filip Hradil, na které pěkným gólem navázal i kapitán Michek. Domácí tak za dvanáct minut přidali sedm branek, přičemž Mečouni zareagovali z ojedinělých šancí pouze dvakrát. Hostivař tak dalšího z vyspělých a kvalitních soupeřů přehrála 8:3 a natěšená již vyhlíží dalšího zajímavého soupeře, kterým bude Pedagog České Budějovice!

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Hráli jsme myslím celý zápas s územní převahou, v první polovině klání jsme ale naráželi na výborně chytajícího brankáře. Projevila se naše trpělivost. I za nepříznivého stavu jsem na klucích viděl, že si vůbec nepřipouští možnost, že by se nakonec neprosadili. Zápas s kvalitním a vyspělým soupeřem nám opět hodně dal a těšíme se na dalšího.

Michal Samec (trenér HBC Plzeň) - Hostivař potvrdila, že jde o jeden z nejlepších klubů v republice, co se týče práce s mládeží. V obou zápasech jsme byli důstojný soupeř, byť tomu výsledek druhého utkání nenapovídá. Kluci po rozespalém úvodu předvedli bojovný, srdnatý výkon. Soupeř byl sice v mnoha aspektech lepší, ale i na naší straně byla k vidění pozitiva. Nedělám to často, ale chtěl bych vyzdvihnout výkon obránce Marka Ptáčníka, který svým příkladným přístupem a skvělým herním projevem pozdvihl výkon celého týmu. Přes dvě porážky nepochybuju o přínosu a poučení z obou utkání pro náš tým, který přes spoustu chyb ukázal veliký potenciál a chuť hráčů neustále se zlepšovat a pracovat na sobě.

Redakce

 
 

Do odjezdu na letní soustředění zbývá jedenáct dní! Důležité pokyny pro účastníky!

28.7.2021

Světlá nad Sázavou opět přivítá hostivařské hokejbalisty!

14.7.2021

Přehled udělených Cen trenérů za sezónu 2020/2021!

10.7.2021

Připadá mi, že nemůžeme vyhrát normálně, říká po vítězství Beko Poháru Juniorů trenér Vaniš!

1.7.2021

Partneři klubu