V pátečním večeru došlo i na A tým Hostivaře, který k první přípravě po skončení karantény vycestoval na půdu extraligového Kladna.

3:1, 3:0, 1:0

Branky a nahrávky: 2:20 T.Lhota (Malina) . Průběh utkání: 0:1, 7:1 .

Čapek (Jirotka) - Hrabár, Pliml, Kužel, Arlt, Soukup, Kamenář- Šrámek, Špaček, Pražák, Procházka, Prokop, Teinitzer, Schnaubelt, Krbec, Barnošák

Štoural - Kubeš, Dušák, Novotný, Macek, Sedláček, Vaniš D., Fic,Kučera - Vaniš J., Kucharčík, Urbanec, Brož, Kalaš, Krupka, Malina, Lhota T., Lhota L., Zyta, Píša, Srp

Po podzimu první tým extraligové tabulky musel brzy dotahovat, když se už ve třetí minutě prosadil po nahrávce Maliny nejmladší člen hostivařské sestavy, Tomáš Lhota. Domácí tým ale díky přesilovým hrám a trefám Pražáka ještě v první části otočil stav a vítr do plachet mu přidal ještě Prokop, který v závěru periody navýšil na 3:1!

Čtvrtý gól za záda Štourala přidal Schnaubelt a když po minutě přidal pátou branku Špaček, nevypadalo to s Hostivaří dobře. Domácí favorit poté ještě skóroval dvakrát, vždy v závěru třetin.

Hostivař tak s řadou dalších mladých nadějí v sestavě podlehla Kladnu vysoko, 1:7!

A týmu o víkendu odstartuje Extraligové Play-off! Ve čtvrtfinále narazí na houževnatou Karvinou!