HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.11.2018 Reportáž

A tým na závěr podzimu přehrál oslabenou Jihlavu! Dominovalo dravé mládí!

Áčko se v neděli loučilo s podzimem a na Palmovku přijel tým z Jihlavy, který v úvodním kole Hostivaři nadělil na svém domácím hřišti osm branek!

10.kolo, neděle 18.11.2018

HOS

Hostivař

6:0

3:0, 2:0, 1:0

JIH

Jihlava

Branky a nahrávky: 4:37 Vaniš (Kubeš), 11:49 Malina (Čejka), 13:51 Malina (Čejka, Přeslička), 25:33 Malina (Vaniš, Čejka), 27:45 Čejka (Vaniš, Malina), 38:25 Čejka (Vaniš, Malina) .
Rozhodčí: Danylec, Ptáček . Vyloučení: 1:2 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 46 . Střely na branku: 31:10 . Průběh utkání: 6:0 .

Sestava domácích

Janovec (Dušák) - Přeslička, Kubeš, Novotný, Krupka, Kucarov - Vaniš, Čejka, Malina, Kalaš, Srp, Brož, Staněk, Píša, Jachek

Sestava hostí

Humlíček - Jiskra, Habermann, Vávrů, Harasim - Růžička, Hlavatý, Herman, Riedl, Zeman, Král, Koch

Komentář k zápasu

Do Prahy ale přijela jihlavská družina bez svých největších klenotů! V brance Hostivaře se od prvních minut, stejně jako v prvním vzájemném měření sil, představil Jan Janovec. Domácí, vědomi si nekompletnosti soupeře, chtěli do utkání vstoupit aktivně a od prvních minut sebevědomou hrou udávat tempo. A to se i dařilo! Do vedení se Hostivař dostala šťastným odrazem v přesilové hře, už v páté minutě utkání. Na 2:0 zvýšil po souhře s Čejkou Marcel Malina a stejný střelec se prosadil i minutu před koncem první části, když rychlý přesun do útoku zakončil milimetrovou střelou od mantinelu.

Po gólové pauze se mladoboleslavský sniper prosadil i potřetí a správně tušil, že ho čeká zápisné. Na 5:0 navýšil po pěkné souhře mladého útoku Čejka, který se z gólu, opět po přihrávce Vaniše, radoval i ve třetí části, kdy se utkání spíše dohrávalo.

První tým Hostivaře tak zakončil podzimní ligovou pouť výhrou 6:0 nad Jihlavou. Brankář Janovec si připsal první čisté konto ve druhé nejvyšší soutěži.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Soupeř dorazil do Prahy bez svých největších opor, na což se ale historie ptát nebude. Chtěli jsme v utkání působit od samotného začátku sebevědomě a to se povedlo. Dařilo se především mladým, kteří se postarali o všechny góly. Jsme rádi, že jsme podzim zakončili vítězně.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu