HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.11.2021 Reportáž

A tým dostal na závěr podzimu devět branek v Karviné!

Do Karviné A tým Hostivaře odjel bez většího počtu hráčů, v úzké sestavě s celkem devíti juniory. Do branky se poprvé postavil sedmnáctiletý Tomáš Keprt.

14.kolo, sobota 27.11.2021

KAR

Karviná

9:4

5:3, 3:1, 1:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 1:08 Kucharčík (Kučera), 3:40 Kucharčík (Dušák), 13:19 Hroch (Čejka, Kučera), 27:29 Kucharčík (Hroch) .
Rozhodčí: Škrobák, Olesz . Vyloučení: 2:6 . Využití: 4:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 20 . Střely na branku: 26:18

Sestava domácích

Orság (od 16.Židek) - Kalus, Pilch, Říman, Růžička, Sladký, Tóth, Zaremba, Diviš, Fárský, Havlík, Kaluža, Pala, Rosůlek, Rosůlek, Skyba, Stromko, Wrobel

Sestava hostí

Keprt (Píša) - Dušák, Fic, Kučera, Ilušák - Čejka, Grepl, Hroch, Komanec, Kucharčík, Malina, Píša, Šťastný, Vosátka

Komentář k zápasu

První třetina byla velkou divočinou, když padlo až neuvěřitelných osm branek! Už v 68. vteřině utkání se prosadil Samuel Kucharčík, na trestnou se pak ale pakoval Kučera a domácí bleskurychle vyrovnali. Ještě rychlejší ale byla odpověď Kucharčíka, který vrátil vedení na stranu Hostivaře! Ne ale na dlouho... I karvinský Rosůlek přidal záhy svou druhou trefu a bylo to 2:2! Vyloučení Dušáka poté ztrestal Stromko, na jehož gól navázal Diviš a Karviná vedla o dva góly. Na 3:4 posléze snížil Marek Hroch, poslední slovo v úvodním dějství přesto měli domácí a byl to Říman, který využil další z přesilovek.

Právě početní výhody hrály v první polovině klání významnou roli, už v čase 15:26 totiž využil čtvrtou Tóth a s hosty to nevypadalo dobře. Stromko poté navýšil na 7:3 a na rozdíl pěti branek upravil v čase 22:58 Diviš! V dresu Hostivaře se poté ještě prosadil, kdo jiný, než opět Samuel Kucharčík, který dovršil hattrick!

Stejný kousek se podařil i stejně starému talentu z Moravy! Jan Stromko v úvodu třetího dějství upravil na 9:4! Z gólových hodů to ale bylo v posledním utkání podzimu vše! I přes několik šancí na obou stranách už brankáři neinkasovali a domácí Karviná si tak dokráčela k přesvědčivé výhře, když hned čtyři branky vstřelila v přesilových hrách!

Redakce

 
 

Starší žáci obhájili regionové prvenství a postupují přímo na finálový turnaj!

27.5.2023

Junioři klíčový duel s Ústím nad Labem nezvládli a sezóna jim končí!

23.5.2023

Mikropřípravka si zahrála na dalším turnaji! V Novém Strašecí se dočkala první výhry!

22.5.2023

B tým mužů získal v Rakovníku mečbol a doma může postoupit do finále!

21.5.2023

Partneři klubu