HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.08.2021 Aktuální zprávy

Známe rozpisy nejvyšších soutěží! Áčko začne v Mostu, junioři v Malenovicích!

Známe rozpisy nejvyšších soutěží, řízených Českomoravským svazem hokejbalu. A tým Hostivaře zahájí ligovou sezónu v mostecké hale netradičních sportů, juniory čeká daleký výjezd do Malenovic, dorostence pak s týdenním zpožděním start proti pražskému Kovu...

Mužům právě dnes startuje přípravný turnaj Páňa Cup, kde se utkají se čtveřicí soupeřů. Znají ale i rozpis základní části Extraligy, do které vstoupí hned bez několika zraněných opor. Hned na úvod čeká na hostivařské výjezd do Mostu, o týden později vyzve v prvním domácím utkání silnou Elbu Ústí nad Labem.

Daleký výjezd pak čeká v úvodním víkendu na juniory, kteří zavítají do Malenovic. I je čeká první domácí zápas hned za sedm dní, když do Hostivaře přijede Třinec.

O poznání odlišný rozpis pak mají dorostenci, jejichž soutěž je letos nejméně náročná na cestování. V prvních dvou víkendech se utkají s výběry pražského Kova, následovat pak budou duely s Kert Parkem, Kladnem a Kelty. Svěřenci Martina Drahoty se tak mimo území Prahy vypraví až 17. října!

Rozpis mužů

Rozpis juniorů

Rozpis dorostu

Redakce

 
 

A tým dostal na závěr podzimu devět branek v Karviné!

28.11.2021

Junioři zakončili podzim další výhrou a přezimují v čele!

27.11.2021

Junioři na vítězné vlně! Po Svítkovu přehráli i Ježky!

24.11.2021

Dorost v posledním utkání podzimu rozdrtil Rebely 13:1!

22.11.2021

Partneři klubu