HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.02.2023 Turnaje

Zima nezima, minipřípravka si domácí turnaj užila!

V domácím areálu bylo tuto neděli pořádně živo! K turnaji minipřípravek sem krom domácího týmu Hostíků dorazily i celky Kert Parku, Pardubic a Dobřan! A bylo nač koukat!

Ještě v sedm hodin ráno to přitom opravdu na ideální podmínky nevypadalo! S hřištěm pokrytým sněhem si ale hbitě poradilo nadšené hrablo a stejná nadšenost se očekávala i od samotných účastníků! Pražské týmy celý turnaj zahájily, až s příjezdem dětí a fanoušků z Pardubic a Dobřan to začalo v hostivařském areálu pořádně žít!

O výsledky ani tak, vzhledem k věku dětí, samozřejmě nešlo! Nutno ale podotknout, že nejvíce se hokejbalově dařilo Pardubicím, které ani jednou neprohráli a nasázeli svým soupeřům devětadvacet gólů! Ke gólovým hodům v turnaji dost možná přispěla i dvojice úprav, kdy se hrálo bez snížených branek a po přerušení se vhazovalo blíže ke svatyním malých brankářů.

Děti využily v době volna i další připravená sportoviště přímo na hrací ploše, čutalo se, házelo na koše, hrál se pinčes, ale i badminton. Celý turnaj se vyvedl a děkujeme ještě jednou všem za účast.

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE:

1. HBC Pardubice

2. HC Kert Park Praha

3. TJ Snack Dobřany

4. HBC Hostivař

NEJLEPŠÍ HRÁČI TÝMŮ:

HBC Pardubice - Dominik Buriánek

HC Kert Park Praha - Adam Dorňák

TJ Snack Dobřany - Matyáš Topinka

HBC Hostivař - Jakub Stoulil

Redakce

 
 

A tým doma přehrál loňského vicemistra! Proti Letohradu zaznamenal čtvrtou výhru v řadě!

28.9.2023

A tým na státní svátek přivítá na svém hřišti Letohrad! Prodlouží svojí vítěznou šňůru?

27.9.2023

Domácí turnaj přípravek! Hostivař přivítala Kladno a Rebely!

26.9.2023

Dorost přišel v Pardubicích o body v posledních pěti minutách!

24.9.2023

Partneři klubu