HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.02.2023 Turnaje

Zima nezima, minipřípravka si domácí turnaj užila!

V domácím areálu bylo tuto neděli pořádně živo! K turnaji minipřípravek sem krom domácího týmu Hostíků dorazily i celky Kert Parku, Pardubic a Dobřan! A bylo nač koukat!

Ještě v sedm hodin ráno to přitom opravdu na ideální podmínky nevypadalo! S hřištěm pokrytým sněhem si ale hbitě poradilo nadšené hrablo a stejná nadšenost se očekávala i od samotných účastníků! Pražské týmy celý turnaj zahájily, až s příjezdem dětí a fanoušků z Pardubic a Dobřan to začalo v hostivařském areálu pořádně žít!

O výsledky ani tak, vzhledem k věku dětí, samozřejmě nešlo! Nutno ale podotknout, že nejvíce se hokejbalově dařilo Pardubicím, které ani jednou neprohráli a nasázeli svým soupeřům devětadvacet gólů! Ke gólovým hodům v turnaji dost možná přispěla i dvojice úprav, kdy se hrálo bez snížených branek a po přerušení se vhazovalo blíže ke svatyním malých brankářů.

Děti využily v době volna i další připravená sportoviště přímo na hrací ploše, čutalo se, házelo na koše, hrál se pinčes, ale i badminton. Celý turnaj se vyvedl a děkujeme ještě jednou všem za účast.

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE:

1. HBC Pardubice

2. HC Kert Park Praha

3. TJ Snack Dobřany

4. HBC Hostivař

NEJLEPŠÍ HRÁČI TÝMŮ:

HBC Pardubice - Dominik Buriánek

HC Kert Park Praha - Adam Dorňák

TJ Snack Dobřany - Matyáš Topinka

HBC Hostivař - Jakub Stoulil

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu