HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.11.2022 Aktuální zprávy

Žákyně si v Berouně střihly první vzájemný duel s Fretkami!

Dívčí mládežnický hokejbal v tuzemsku prakticky neexistuje, proto se projekt žákovského týmu Hostivaře, který se v pondělním podvečeru utkal v Berouně s místními Fretkami, jeví poněkud ojediněle.

Po třech společných trénincích vyrazil čtrnáctičlenný soubor dívek do Berouna, kde působí dosud jediný, ryze holčičí - mládežnický tým v republice, Fretky. Ty přivítaly Hostivař v podobném počtu a nic tak nebránilo první zápasové konfrontaci na celé hřiště, s hracím časem 3x 12 minut. Že o výsledek nejde, bylo zřejmé, sluší se ale říci, že domácí tým prokázal mnohem větší zkušenosti s žákovským hokejbalem a vysoko vyhrál. Za Hostivař byla tentokrát jedinou střelkyní ta nejmladší, talentovaná Tereza Nestrojilová.

Věříme, že tato konfrontace nebude jedinou a brzy se najdou další kluby, nebo regionální výběry, které sestaví žákovský tým dívek.

Sestava Hostivaře: Klánová, Čurdová, Havlíková, H.Votavová - Bínová, Nestrojilová, A.Votavová, Laštovičková, Dvořáková, Matějková, Paletová, Režnárková, Kadlecová, Kašparová

Redakce

 
 

Dorost mladšího soupeře z Kyjova nešetřil! Body zůstaly v Hostivaři!

20.3.2023

Hostivař na vítězné vlně! Sběru Šneků vládl sedmibodový Čejka!

18.3.2023

B tým po druhé v sezóně padl na Kladně! Přední příčky tabulky se mu tak vzdalují!

16.3.2023

A tým v sobotu přivítá na svém hřišti Dobřany! Naváže na výhru z posledního zápasu?

16.3.2023

Partneři klubu