HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
10.01.2021 Aktuální zprávy

Žákovské kategorie budou moci využít březnového příměstského kempu!

Pokud se zadaří a opatření se budou pohybovat v době jarních prázdnin na Praze 10 nejhůře na stupni tři, budou moci využít obě žákovské kategorie pětidenního hokejbalového, příměstského kempu, který se uskuteční přímo v novém areálu HBC Hostivař!

Nebude tajemstvím, že tématem akce, která proběhne v termínu 1. - 5. března 2021, budou především hokejbalové dovednosti! 2x denně hokejbalový trénink na ploše, specializované tréninky pro brankáře, obránce a útočníky! Každý si přijde na své a těšit se pochopitelně bude moci i na doplňkové aktivity.

Program bude tradičně připraven v každý den od devíti dopoledne, do 17 hodin. Samozřejmostí je zajištění stravování (2x svačina a oběd + pitný režim).

Kapacita jarního příměstského kempu je maximálně 25 žáků, v ročnících narození 2006 - 2010. Připomínáme, že akce se uskuteční pouze v případě příznivých protiepidemických opatřeních (stupeň 3 a lepší).

Redakce

 
 

Neděle ve znamení talentu! Trenér A týmu si vzal pod ruku vybrané hráče mládeže!

23.2.2021

Starší žáci vyhlíží uvolnění opatření! V březnu by mohli využít kempu!

26.1.2021

Rozprava s kapitány! Lukáš Píša a Daniel Dušák odpovídají na sérii otázek!

24.1.2021

„Začal jsem si sportu více vážit", říká po svém zranění kapitán juniorky David Srp!

21.1.2021

Partneři klubu