HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
14.08.2019 Aktuální zprávy

Středeční den na soustředění pojala přípravka jako výletní!

Po dvou dnech naplněných tréninky, pojala přípravka středeční den trochu volněji. Po dopoledním inline hokeji a kratší tréninkové jednotce s medicinbaly zamířili kluci na dřívější oběd tak, aby stihli odjezd autobusu na odpolední výlet do Lipnice nad Sázavou.

V Lipnici následovala krátká prohlídka nádvoří hradu a nějaký ten nezbytný nákup turistických suvenýrů. Samozřejmě musela následovat i cesta zpět do Světlé, která se vyvedla po dvou hodinách a sedmi kilometrech svižné chůze z kopce.

Přípravka pochopitelně není na letním soustředění kvůli výletům, v jiné dny se tedy pečlivě připravuje na nadcházející sezónu. Každý den absolvuje dvojici hokejbalových tréninků na hrací ploše a dva na přilehlých sportovištích. Jeden z nich bývá zaměřen na koordinaci, ten druhý zase na rozvoj rychlosti. Součástí soustředění je stejně jako u nejmenšího týmů celotýdenní týmová hra, kde kluci plní úkoly většinou v rámci večerního programu.

Mezi účastníky početného týmu přípravky je i Marek Zářecký, který si po návratu ze středečního výletu postěžoval na bolavé nohy, jinak ale dostál svému jménu a zářil spokojeností. Baví mě tréninky, super to bylo na inlajnech a taky bojovka, říká desetiletý sympaťák, který ale zmínil i to, co ho nebaví: Nebaví mě spát, protože se vždycky hrozně těším na další den! Jeho slova potvrzuje i Kuba Janičko, který si taktéž pochvaloval úterní bojovku: Dobrý bylo, že na mě pak byli ke konci hodný, začátek byl teda horší, ale pak dobrý.

To Tomáš Jeřábek z tradiční noční akce tak nadšený nebyl, rád by ale v dalších dnech na soustředění zopakoval bruslení. Jo to mě hodně bavilo, říká rozhodně a jeho slovům přitakává i Dominik Slavík. Je to tu hodně dobrý, baví mě to a taky bych ještě zopakoval bruslení.

Přípravkáři se nakonec nenudili ani ve středu večer. Kdo by si myslel, že po našlapaných kilometrech padnou do postelí, mýlil by se. Od sedmi hodin hořečnatě podporovali juniorský tým, který se utkal v přípravném utkání s mužským výběrem domácích hokejistů HC Světlá nad Sázavou.

Letní soustředění pokračuje čtvrtkem, kdy se zaměříme na hostivařské dorostence, v jejichž řadách běhá hned několik nových tváří.

Redakce

 
 

„Konkurence v týmu je veliká, chci být pro Hostivař přínosem", říká junior David Waltr!

22.1.2020

Druhý přípravný zápas pro Dobřany! Bezpalec opět s hattrickem!

20.1.2020

Gólové žně v Dobřanech! Mladší žáci v prvním přípravném utkání úspěšní!

20.1.2020

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Partneři klubu