HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
03.09.2021 Aktuální zprávy

Startuje Extraliga hokejbalu! Hostivař jede do Mostu!

Hostivaři startuje druhá extraligová sezóna! Bude kompletní, bude úspěšná? Otazníků bude jako vždy mnoho. Trenéra Davídka ale hned v úvodu trápí zranění několika zásadních hráčů, kteří budou chybět několik týdnů...

Pro start nové sezóny nemůže lodivod Hostivaře počítat krom Jiřího Vaniše například ani s Filipem Mackem či Janem Čejkou, který se dává dohromady po únavové zlomenině a operačním zákroku. Do řad týmu z Prahy 15 ale naopak zavítal mladý obránce Lukáš Komanec a stejně tak i zkušený reprezentační útočník Radim Štěpáník. Mám radost, že se nám do týmu povedlo přivést zkušeného útočníka a hlavně pohodového chlapíka Radima Štěpáníka", hlásí spokojeně trenér Davídek, který vítá především Radimovu tréninkovou morálku, bojovnost a zmíněné zkušenosti. To vše bude předávat našim mladým hráčům", doplňuje kouč.

S přípravou na novou sezónu, která startuje A týmu už tuto sobotu v Mostu, trenér tak spokojený nebyl. Junioři absolvovali kvalitní soustředění ve Světlé nad Sázavou, jinak ale přípravu na Extraligu nestála za moc", říká na rovinu Martin Davídek. Absence na trénincích z důvodu zranění nebo práce byla velká. Ono výsledkově to v přípravě nebylo tak hrozné, ale liga je liga, takže vůbec nevím, co od prvního utkání čekat. Velké hřiště by nám mohlo vyhovovat a chceme pochopitelně přivézt tři body", zakončuje Davídek.

Jeho tým vstoupí do utkání v Mostu v sobotních 11 hodin dopoledne a utkání můžete sledovat prostřednictvím TV Com. V brance Hostivaře nastoupí dle předpokladu Václav Štoural, který si, věřme, přenese svou formu ze srpnového Páňa Cupu i do extraligové sezóny. Velká očekávání se vkládají jistě i do stále ještě juniorského útočníka Samuela Kucharčíka, který si postupně buduje pověst střelce, ale i dalších.

Kompletní rozpis A týmu Hostivaře naleznete ZDE!

Redakce

 
 

Junioři přišli o nadějné vedení a s Pardubicemi podlehli v nájezdech!

20.9.2021

Nábory v plném proudu! Dorazte mezi nás!

20.9.2021

Starší žáci v bojovném utkání přehráli Chomutov 6:4!

18.9.2021

Mladší žáci deklasovali Rakovník a slaví úspěšný vstup do sezóny!

16.9.2021

Partneři klubu