HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.01.2024 Turnaje

Starší žákům se na přípravném turnaji v Plzni příliš nedařilo!

Zhruba uprostřed zimní přípravy se starší žáci HBC Hostivař vydali v sobotu 27.ledna do Plzně, kde se účastnili kvalitně obsazeného Plzeňského poháru starších žáků, který pořádal domácí tým Mečounů.

Postupně se zde utkali s týmy Plzně, Jihlavy a Pardubic. V konkurenci těchto týmů se hostivařským nepodařilo vyhrát ani jedno utkání a nakonec bral pražský celek zaslouženě čtvrté místo. Nejlepším hráčem týmu v turnaji byl vyhlášen brankář Otto Menzel.

Výsledky jednotlivých utkání:

HBC Hostivař - HBC Plzeň 4:5, podrobnosti ZDE
HBC Hostivař - SK Jihlava 3:8, podrobnosti ZDE
HBC Hostivař - HBC Pardubice 4:6, podrobnosti ZDE

Mužstvo se od pondělka vrací k přípravě, v plánu má odehrát ideálně ještě jeden přípravný turnaj na konci února, případně i další přípravná utkání. Ostrý start jarní části soutěže je pak na programu v sobotu, 2.3. 2024, na půdě Keltů v Berouně.

Vyjádření trenéra (Ctibor Coufal): Děkujeme do Plzně Mečounům za pozvání a možnost odehrát 3 těžká utkání. Předvedli jsme několik velmi dobrých pasáží, bohužel ale převládaly pasáže velmi špatné a proto nemůžeme z Plzně odjet spokojeni. Také přístup některých hráčů měl k ideálu opravdu daleko. Ve zbytku zimní přípravy musíme pořádně máknout tak, abychom z dalších turnajů a zápasů odjížděli s lepším pocitem.

Vyjádření trenéra (Marek Hroch): Výsledkově s turnajem samozřejmě spokojeni nejsme. Od toho jsme ale teď do Plzně nejeli, chtěli jsme spíše využít možnost být po delší době na hokejce a zahrát si s kvalitními soupeři. V tomto ohledu turnaj splnil naše očekávání a zároveň byl dobrou příležitostí k dalšímu rozvoji naši kondice a fyzičky.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu