HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.05.2020 Aktuální zprávy

Starší žáci se těší opět do výstroje! V pátek zahájí Letní pohár!

Starší žáci se těší opět do hokejbalové výstroje. Jako první totiž zahájí Letní pohár, který odstartují pátečním duelem s Kert Parkem.

Čtveřice hráčů jsme se zeptali, co od Letního poháru očekávají...

Daniel Zámečník (obránce starších žáků) - Od Letního poháru očekávám hodně vyrovnaných zápasů! Jsem rád, že už můžeme trénovat, ale i zahrát si nějaký ten zápas. Budu rád, že uvidím kamárády i z jiných týmů.

Jonáš Prager (útočník starších žáků) - Jsem rád že si můžeme po dlouhé době konečně zahrát proti ostatním týmům. U letního poháru se pozná, kdo přes karanténu cvičil nebo dělal něco užitečného, aby se udržel v kondici.

Tomáš Stoulil (útočník starších žáků) - Od Letního poháru očekávám především vyrovnané zápasy. Bude to těžké se vrátit do zápasového režimu po tak dlouhé pauze. Na zápasy se každopádně moc těším, doufám, že do poháru vstoupíme vítězstvím v prvním utkání proti Kert Parku!

Jiří Munk (obránce starších žáků) - Na zápasy se těší snad všichni, kdo by taky nechtěl hrát po takové době. Už se vážně těším až si budu moct zase zahrát. Od poháru neočekávám hvězdné výsledky jak od nás, tak od ostatních. Jsme na tom stejně, takže to bude spíš zábava a dostávání se zpět, kde jsme byli.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu