HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.12.2019 Aktuální zprávy

Starší žáci jsou po podzimu čtvrtí! Na jaře je čeká boj o postup!

I starší žáky Hostivaře čekalo od nové sezóny mnoho nového a dalo by se říci, že výsledková očekávání nebyla přehnaná. Souhra všech okolností a především produktivní útok ale uchovává i před jarní částí šance na postup do závěrečných turnajů...

Starší žáci jsou po podzimu čtvrtí, s minimální ztrátou na třetí Ústí nad Labem. Potěšitelným faktem je bezpochyby číslo v kolonce vstřelených branek! Hostivař udeřila čtyřiasedmdesátkrát a lepší je v počtu vstřelených branek po podzimu už jen Kladno! „Naše produktivita v první části sezóny nás pochopitelně těší, říká trenér Ondřej Novák, který v hodnocení ocenil především produktivní druhý útok. „Myslím, že se zvláště v závěru podzimu projevila stabilita ve složení útoků a byla vidět stále se zvyšující souhra útočných trojic. Každý má v týmu pochopitelně svoji úlohu, o tu střeleckou se ale staral především druhý útok, což jsou kluci nastupující pravidelně už o kategorii výše." Doplňme, že Petr Lehner, Matěj Hnyk i Jonáš Prager, jsou po podzimu mezi deseti nejproduktivnějšími hráči celé soutěže!

Trenér týmu tak musel žehrat především na defenzivní část... V těch obranných řadách je velká snaha a zápal, chybí ale zkušenosti, klid na hokejce a ve většině případů rychlé reakce a obratnost", vyjmenovává Novák, který po celý podzim nemohl počítat s Jakubem Suchardou a Radimem Houškou. Není to ale jen o obráncích, slabiny v defenzivní činnosti se týkají všech", upřesňuje.

Bodový zisk a umístění po podzimu ale každopádně dává týmu velkou naději na účast v závěrečných, republikových turnajích. K účasti na finálních akcí nám schází ještě hodně, takže se o tom nyní netřeba bavit. Jsme každopádně rádi, že máme díky podzimu oč hrát a nekrčíme se někde na chvostu tabulky bez vidiny postupu. Klíčová ale bude zimní příprava, ve které budeme chtít být i na hokejkách a pak samozřejmě vstup do jarní části. Musíme být dobře nachystáni", zakončuje Novák.

Redakce

 
 

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Starší žáci vstoupili do zimní přípravy! Tobiáš Halíř vítá tréninky na ploše!

12.1.2020

Běhání, běhání a zase běhání! I dorost odstartoval zimní přípravu!

9.1.2020

Jako první vyrazili v novém roce do akce mladší žáci! Zimní příprava startuje!

3.1.2020

Partneři klubu