HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.11.2022 Turnaje

Přípravka zářila v Čimicích! Starší výběr nenašel přemožitele!

Zima nezima, přípravku čekal další turnaj! V sobotu 26. listopadu se i její nejstarší výběr vydal do Čimic, kde ho čekal kvartet náročných zápasů proti soupeřům z Kert Parku a Rebelů.

Na úvod se desetičlenný soubor, který ráno přišel o nemocného Vojtu Holého, postavil červenému výběru Kert Parku. Hostivař měla souvislý tlak, hořela ale v koncovce! V první polovině sice vstřelila čtyři branky, pak se ale brankostroj zastavil a míčky končily spíše ve vestě a na betonech brankáře z Lužin! Hostivařští zvítězili 4:1 a po krátké pauze nastoupila proti bílému celku domácích Rebelů. Tentokrát se gólově dařilo více a některým trefám předcházely i parádní kombinační akce! Hostivař svého soupeře přehrála vysoko, 9:1!

Po hodinové pauze pak čekali na Hostíky papírově nejsilnější soupeři, žlutý Kert Park a modří Rebelové. Hostivaři se opravdu dařilo a i nadále hýřili aktivitou a snahou o kombinační prvky. Kluci si ale věřili i individuálně a v obou utkáních měli převahu! Kert Park porazili 6:2, vyspělý modrý výběr domácího klubu pak dokonce 8:3!

Výhodou Hostivaře tentokrát byla vyrovnanost všech tří trojic, které do turnaje zasáhli a které se téměř rovnoměrně podělili o celkem sedmadvacet gólů! To brankář Jirka Absolon inkasoval pouze sedmkrát a mohl tak spolu s týmem slavit povedený turnaj, s bilancí čtyř zápasových výher!

Sestava: Absolon - Strapina, Kubát, Slonek, Procházka, Mandák, Vrábel, Hořák, Smejkal, Mellen

Redakce

 
 

Hostivařský A tým vstupuje do druhé části zimní přípravy!

6.2.2023

Juniory čeká kondiční soustředění v Beskydech, poté i Svitavský pohár!

30.1.2023

Dorost vstoupí do další fáze zimní přípravy! Čeká ho opět i eXcellent League!

27.1.2023

Mladší žáci vítězem Svitavského poháru! Coufal nejlepším střelcem turnaje!

17.1.2023

Partneři klubu