HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.10.2020 Turnaje

Přípravka vítězila v Čimicích! Nastřílela přes 50 branek!

V sobotu 3.10. odehrála přípravka turnaj v Čimicích. Díky tomu, že v posledních týdnech přivítala ve svých řadách hned čtyři nové hráče, podařilo se vyslat do turnaje hned 2 týmy. Soupeři byly dva týmy domácích Rebelů a z Berouna dorazily Kelti. Soupeři se utkali každý s každým.

Bílý tým, tvořený převážně hráči ročníku 2010, ale také nováčkem Jakubem Veselým začal výborně a porazil modrý tým domácích. V dalších zápasech se však, i přes množství šancí, bohužel potýkal s produktivitou a špatnými začátky zápasů a i přes bojovnost a snahu již další úspěch nepřidal. Turnaj tak zakončil s jednou výhrou, třemi prohrami a vyrovnaným skóre 22:23. Nejpilnějšími střelci branek byli v bílém týmu Jakub Kapko, Vojtěch Coufal a Prokop Janšta.

Za to mladší modrý tým, tvořený převážně hráči ročníku 2011 a také s jedním nováčkem Radimem Kašparem odehrál vynikající turnaj. Kluci nejprve jasně porazili bílý tým domácích. V herně vyrovnaném zápase proti vlastnímu bílému týmu kluky podržel fantasticky chytající Filip Vokurka, dlouho přivádějící vyhlášené střelce z bílého týmu k zoufalství. A na vítězné vlně kluci pokračovali i v dalších zápasech a naprosto zaslouženě odešli z celého turnaje neporaženi a s vysoce aktivním skóre 30:12. Nejpilnějšími střelci branek byli v modrém týmu Tomáš Kvasnička a Jakub Mellen. První gól v hokejbalové kariéře zaznamenal nováček Radim Kašpar a prvními góly v přípravce se prezentoval také náš nejmladší hráč na turnaji – Vojtěch Holý.

Celkových nastřílených více než 50 gólů a předváděné výkony jsou příslibem do dalších turnajů. Ten nejbližší čeká přípravku 24.října.

Aleš Kvasnička (modrý tým): Kluci mi udělali ohromnou radost. Nejen, že se jim podařilo vyhrát všechny zápasy, ale hlavně stylem hry, týmovou spoluprácí, nadšením pro hru a snahou do puntíku pnit to, co jsme si před každým zápasem řekli. Musím pochválit brankáře Filipa Vokurku, který po celý turnaj chytal výborně

Borek Coufal (bílý tým): Odehráli jsme slušný turnaj. Kluky brzdila špatná produktivita, kdy spousta vyložených šancí zůstala neproměněná a zaspané začátky zápasů. Z pohledu hlavního trenéra přípravky mám radost ze zapojení dalších nováčků a z výborného výkonu modrého týmu.

Redakce

 
 

„Cítím se už spíš jako hráč velkého hokejbalu", říká přípravkář Vojtěch Coufal!

28.10.2020

„Snažím se hodně zakončovat", říká mladší žák Filip Hradil!

26.10.2020

„Myslím, že jsme mohli mít lepší výsledky", mrzí Tomáše Stoulila ze starších žáků.

24.10.2020

„Chci být lepší než brácha, být v útoku a dávat góly", říká Anička Dvořáková z týmu holek!

23.10.2020

Partneři klubu