HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.06.2024 Turnaje

Přípravka uzavřela sezónu turnajem v Novém Strašecí! Zaznamenala jednu výhru!

V sobotu 15.června odehrála hostivařská přípravka poslední turnaj regionáního přeboru v této sezóně. Do Nového Strašecí odjela v řádně oslabené a omlazené sestavě. Tradiční opory hájili barvy klubu na prestižním domácím turnaji mladších žáků a trenéři i rodiče byli zvědaví, jak si kluci na turnaji povedou.

Omlazená a oslabená sestava se však ničeho nezalekla a v prvním zápase proti berounským fretkám dominovala a soupeřky jasně přehrála. Vyznamenal se především brankář minipřípravky Kramar, který hned při své premiéře v přípravce zaznamenal nulu, která ale rozhodně nebyla zadarmo. Ve druhém zápase, který se stejně jako ten první odehrával za poměrně silného deště, Hostivař změřila své síly s výrazně fyzicky vyspělejším modrý týmem domácích. S ním Hostivař dlouho držela krok a až dvojice slepených gólů cca v polovině druhého poločasu zlomila zápas na stranu soupeře. Po krátké pauze, během které naštěstí přestalo pršet, se kluci odhodlaně pustili do berounských Keltů. A opět to byl zápas zcela vyrovnaný, bohužel ale opět s těsnou prohrou o jediný gól. V posledním zápase proti žlutému týmu domácích bylo o osudu utkání rychle rozhodnuto. První lajna soupeře, kterou trochu mesmyslně nechali domácí trenéři odehrát více než 2/3 hracího času, byla nad síly našich kluků a přidávala jeden gól za druhým. Naši kluci se však nenechali rozhodit občas až trapnými a nesportovními gólovými oslavami domácích a předvedli několik parádních gólových akcí, kterými alespoň zmírnili jasný brankový rozdíl.

Turnajová sestava: Kramar - Pretz, Havlík, Dvořák, Žižka, Coufal, Chýle, Stoulil

Ctibor Coufal (trenér týmu): Na turnaj jsme vzhledem k značnému oslabení neodjížděli s žádnými přehnanými očekáváními. Kluci ale v žádném případě nezklamali a předváděli pohlednou kombinační hru a to včetně minipřípravkářů. Příkladná byla také bojovnost a snaha do posledních vteřin všech zápasů. Jediní na koho jsme opravdu neměli, byla první lajna domácího žlutého týmu. Velkou pochvalu zaslouží brankář minipřípravky Daník Kramar, který předváděl fantastické zákroky.

Redakce

 
 

Osmnáctka se vrátila z Žiliny s bronzem, šestnáctka na Slovensku neuspěla!

8.7.2024

Hráčem roku se stal Jiří Hrabár! Samotní hráči ocenili znovu Čejku!

4.7.2024

Stříbrné medaile ze Švýcarska! Český tým podlehl Kanadě v prodloužení!

30.6.2024

Nejlepším hráčem mládeže byl pro sezónu 2023/2024 vyhlášen Petr Lehner!

28.6.2024

Partneři klubu