HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
10.05.2021 Turnaje

Přípravka přivítala v novém areálu Svítkov Stars!

O slunečné neděli dorazila do Hostivaře přípravka Svítkov Stars, na přátelský miniturnaj. Svítkov, stejně jako Hostivař, vyslal do turnaje 2 týmy.

Poté, co každý tým odehrál dva zápasy, došlo k úpravě týmů a na každý z nich čekala další dvojice duelů. Celkem si tak každý přišel na kvartet utkání a to je přesně to, co hráči v přípravce potřebují nejvíce. Byla k vidění spousta hezkých hokejbalových akcí, výborných brankářských zákroků, ale také začátečnických chyb, které k této kategorii neodmyslitelně patří. Zvláště, když to pro několik kluků byly vůbec první zápasy proti někomu jinému, než spoluhráčům z týmu. Naprostá většina klání byla vyrovnaná, nicméně s trochu lepší bilancí odjel z Hostivaře tým Svítkova. Výsledky a skóre však bylo to poslední, o co v příjemném hokejbalovém odpoledni šlo.

KOMENTÁŘE TRENÉRŮ

Borek Coufal (HBC Hostivař): Fajn hokejbalové odpoledne. Kluci v přípravce potřebují hrát a hrát a hrát. Jsme moc rádi, že k nám Svítkov Stars vážili ne úplně krátkou cestu a že si dnes kluci mohli po dlouhé době zahrát soutěžní zápasy a navíc proti soupeři, kterého zase tak často nepotkáváme.

Tomáš Pelcman (Svítkov Stars): Dnes jsme po velmi dlouhé době zažili s přípravkou kouzlo utkání a Hostivař nám byla nejen kvalitním soupeřem, ale i výborným hostitelem. Našim svěřencům i trenérům dnešní den jistě dodal chuť a motivaci do dalších tréninků.

Redakce

 
 

Opět rozhodl jediný gól! Dorost zvítězil nad Strašecím!

20.6.2021

Áčko na závěr základní části deklasovalo Kovo, do play-off se ale nepodívá!

20.6.2021

I proti Ústí s výhrou! Čtyřmi góly tentokrát zazářil Stoulil, z hattricku se radoval Halíř!

17.6.2021

Starší žáci si i v okleštěné sestavě počíhali na Most! Mikšovský udeřil čtyřikrát!

17.6.2021

Partneři klubu