HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
25.02.2020 Turnaje

Přípravka nestačila v prázdninovém turnaji pouze na Tygry!

22.2. sice začaly jarní prázdniny, ne všichni kluci ale odjeli hned na jejich začátku brázdit svahy hor na lyžích a snowboardech a mohli se tak opět předvést v kralupské hale. Turnaj byl také zakončením zimní přípravy. Vzhledem k prázdninám jsme nezvykle postavili pouze jeden tým. Zvědaví jsme byli i na nový systém turnaje, kdy spolu hrají týmy se stejnou turnajovou bilancí.

Na začátku turnaje jsme tedy znali pouze jméno prvního soupeře, kterým byl modrý tým Keltů. Ten se nám podařilo porazit 6:4. Hattrickem se zaskvěl Mikuláš Vaniš a první gól v přípravce zaznamenal teprve osmiletý Adam Bartoš. Výhra nám v dalším zápase přisoudila Tygry z Mladé Boleslavi. Nepovedl se nám začátek zápasu a brzy jsme prohrávali o 2 góly. Kluci však nesložili zbraně a podařilo se jim do druhé přestávky vyrovnat. V poslední třetině jsme však tahali za kratší konec. Při snaze o snížení skóre přibývalo okének v obraně a zápas skončil výhrou soupeře 7:4. Podíl na tom měla i 4 neproměněná trestná střílení. Hattrickem se zaskvěl další z hostivařských ostrostřelců Matěj Havlík. Třetí zápas jsme odehráli proti dalšímu týmu berounských Keltů - bílému. Tento zápas byl od začátku v naší režii a rychle jsme vedli. Soupeři se sice podařilo před druhou přestávkou, během jediného střídání, snížit až na rozdíl jednoho gólu, ale poslední třetina byla opět plně v naší režii a zvítězili jsme 6:2. Hattrick tentokrát zaznamenal Vojta Coufal. Díky systému turnaje nám jako poslední soupeř vyšel třetí tým Keltů - černý. Zápas to byl opět vyrovnaný. Většinu zápasu jsme sice vedli, ale nikdy o více než o jeden gól. To se změnilo až v poslední třetině, kdy jsme se dostali do dvoubrankového vedení, které jsme již udrželi až do konce zápasu. Konečné skóre 4:2.

Turnaj jsme tedy zakončili se třemi výhrami proti týmům Keltů a jednou prohrou s Tygry. A také s lehce pozitivní gólovou bilancí 20:15.

Další turnaj čeká přípravku 14.března a už se přesuneme z haly ven.

Komentář trenéra (Borek Coufal): Povedený turnaj. Bylo to týmové a bojovné. Snad kromě zápasu s Tygry, kde jsme špatně začali a v druhé polovině zápasu nám bojovnost a správné nasazení chybělo. Byli jsme dnes často faulovaní, ale trestná střílení se nám vůbec nedařila. Proměnili jsme pouhá 2 z 10. Ta musíme potrénovat. Přivítal bych také větší variabilitu soupeřů než 3 ze 4 zápasů proti jednomu týmu. No a teď už hurá na prázdniny, po kterých už opustíme tělocvičny a budeme trénovat venku.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu