HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.08.2019 Aktuální zprávy

Poprvé přes kilo! Letní soustředění opět bořilo rekordy!

Je tomu už téměř dva týdny, co se početná hostivařská družina vrátila z dalšího letního soustředění ve Světlé nad Sázavou! I když se organizátoři museli těsně před odjezdem smířit s několika omluvenkami z důvodu nemocí či zranění, užil si nakonec i tak tradiční akci rekordní počet dětí.

106! Přesně tolik hokejbalistů využilo oblíbené akce k přípravě na novou sezónu! Organizátory a trenéry tak čekalo spousty práce, aby rekordní počet účastníků svým programem uspokojilo. A podařilo se! Světlá nad Sázavou tradičně nabídla komfortní prostředí a prostory, které využilo všech šest mládežnických týmů. Aktuálně nevíme o lepším místě, které by naši početnou a náročnou skupinu hokejbalistů bylo schopno v létě přivítat. Světlá nabízí vše potřebné, především ale dostatečnou kapacitu ubytování a stále dostupný, moderní zimní stadion, který vždy máme celý týden celý pro sebe, vysvětluje Ondřej Novák, organizátor tradiční a stále více oblíbené akce.

Ta se uskutečnila v tomto městě již potřetí a už nyní je jisté, že se do ni hostivařští vrátí i příští léto. Letní soustředění se příští rok uskuteční v termínu 9. - 15. srpna a pochopitelně jsme nuceni opět trochu navýšit kapacitu. Ročník 2020 bude připraven až pro 120 hokejbalistů, zakončuje dobrou zprávou Novák.

Redakce

 
 

„Konkurence v týmu je veliká, chci být pro Hostivař přínosem", říká junior David Waltr!

22.1.2020

Druhý přípravný zápas pro Dobřany! Bezpalec opět s hattrickem!

20.1.2020

Gólové žně v Dobřanech! Mladší žáci v prvním přípravném utkání úspěšní!

20.1.2020

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Partneři klubu