HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
21.11.2020 Aktuální zprávy

Od pondělí 23.11. opět trénujeme v omezeném režimu!

Na základě vládou uvolněných opatření se vracíme v pondělí 23. listopadu k tréninkům v omezeném režimu, v maximálním počtu 6 osob na sportovišti a za dodržení dalších nařízení!

Tréninkové aktivity tak ožijí přesně po měsíci a nespočet hokejbalistů se tak už jistě těší, až znovu opráší své hole. Na pátečním online jednání realizačních týmů mládeže HBC Hostivař pak bylo rozhodnuto, že podzimní tréninková část, pakliže nebude již ničím výrazně omezena a bude umožněna alespoň v této, značně osekané podobě, bude trvat do středy 23. prosince.

Další informace ohledně omezeného režimu tréninků a povinností hráčů či návštěvníků hokejbalového areálu, obdrží členové prostřednictvím trenérských zpráv do uzavřených skupin na sociální síti Facebook.

23.11. - 23.12. / Zbytek podzimní části (omezený režim tréninků)

24.12. - 3. 1. / Zimní přestávka

4. 1. / Start zimní části (bude upřesněno dle aktuálních možností)

I přes omezený režim je stále možno zapojit nové členy...

Chcete, aby se vaše děti aktivně věnovaly sportu a hrály hokejbal v dresu Hostivaře? Přiveďte je na některou z našich dalších náborových akcí! Do kategorie minipřípravky a mikropřípravky aktuálně přijímáme děti v ročnících narození 2012 - 2015, které se chtějí stát hokejbalisty!

Máte-li zájem o informace k pořádanému náboru do našich oddílů, jsme stále připraveni na emailu nabory@hbchostivar.cz, nebo telefonním čísle 607 636 376 (Ondřej N., náborový koordinátor).

Redakce

 
 

Paráda! Hostivař bere body i ve druhém utkání po restartu. Tentokrát na domácí půdě!

15.5.2021

Přípravka přivítala v novém areálu Svítkov Stars!

10.5.2021

Velká výhra na Den vítězství! A tým zvítězil v Dobřanech 6:2!

8.5.2021

RESTART: Áčko jede do Dobřan, trenér Davídek velí k dravosti!

7.5.2021

Partneři klubu