HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.01.2024 Turnaje

Mladší žáci si zpestřili úvod zimní přípravy turnajem v Pardubicích!

Mladší žáci Hostivaře přijali v úvodu zimní přípravy pozvání na východočeský turnaj v Pardubicích, kde se v trojkovém hokejbalu utkali v místní nafukovací hale postupně s Mladou Boleslaví, Hradcem Králové, Svitavami a Libercem.

Pražskému souboru se na turnaji dařilo, působil nejvyspěleji a všechny soupeře v utkáních, hraných na dvakrát sedm minut, přehrál. V kvartetu utkání se dokázalo gólově prosadit nakonec všech deset hráčů, brankářské duo inkasovalo pouze dvakrát, a to v duelu s týmem Svitav.

UTKÁNÍ NA TURNAJI:

HBC Hostivař - Tygři Mladá Boleslav 5:0

HBC Hostivař - HBC Hradec Králové 6:0

HBC Hostivař - TJ Sršni Svitavy 10:2

HBC Hostivař - HBC Lišky Liberec 7:0

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Na turnaj jsme vyrazili jen se čtyřmi hráči ročníku 2011, proti soupeřům jsme ale působili i tak nejvyspěleji, což nás v úvodu trochu překvapilo. Díky tomu, ale i díky hernímu sebevědomí všech našich hráčů, jsme ve všech utkáních uspěli a nastříleli téměř třicet branek. Turnaj bereme jako milé zpestření úvodu zimní přípravy a teď nás čeká tvrdý lednový plán.

Redakce

 
 

A tým čeká pikantní start jarní části! Na domácím hřišti přivítá v Pražském derby Kert Park Praha!

23.2.2024

Dorost vyšel v Pardubicích gólově naprázdno, podlehl 0:2!

22.2.2024

Starší žáci odehráli další přípravný turnaj! Na Pražském míčku skončili třetí!

20.2.2024

B tým mužů se chystá na jarní část sezony! Na úvod se utká v souboji Pražských rezerv!

19.2.2024

Partneři klubu