HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.09.2019 Aktuální zprávy

Mladší žáci přivezli z Lužin bronz! Ligová soutěž může odstartovat!

Mladší žáci zakončili letní přípravu třídenním turnajem na Lužinách, kde se utkali s pěticí soupeřů v utkáních hraných na 2 x 15 minut. Turnajová akce maximálně splnila stanovené cíle a do hry se tak dostalo více jak dvacet hráčů do pole a trojice brankářů.

Pro Hostivař odstartoval Turnaj o pohár starosty Prahy 13 už v pátečním odpoledni, kdy ji vyzval pořádající celek Kert Parku, jenž nakonec domácí turnaj bez jediné ztráty ovládl. Hostivařští zatížili konto domácího brankáře pětkrát, hráči z Lužin ale byli v zajímavé přestřelce střelecky ještě úspěšnější! Nasázeli rovných deset gólů a zvítězili 10:5!

Sobotní den byl ve znamení ranního vstávání a duelu proti Rakovníku. Hostivaři se opět střelecky dařilo a byla z toho i první výhra na turnaji, v poměru 6:1! Po pauze vyplněné obědem následovalo od 13 hodin utkání proti pražskému týmu Rebelů. Ti si vybudovali dvoubrankový náskok a v utkání byli aktivnější. Ve druhé polovině hrozila i Hostivař, která zásluhou Olišara snížila, poslední slovo měl ale opět soupeř, který zvítězil 3:1!

Na rozdíl od sobotního dne si pak v neděli mohli kluci z Prahy 15 déle pospat a až v pravé poledne nastoupit proti Třemošné. Sestava se opět obměnila především po vypadnutí nemocné dvojice Filipů. Třemošná se dostala do vedení díky využité přesilové hře, Pražané ale nejdříve po individuální akci Bezpalce vyrovnali a poté duel otočili, když se prosadil Olišar a s přispěním štěstěny i obránce Patrik Švec. Převaha Hostivaře pak byla místy až drtivá, brankář západočechů se ale překonával a naopak na druhé straně se ujala dvojice ojedinělých příležitostí, které znamenaly remízu 3:3!

Poslední duel s Libercem už se odehrával čistě v režii hostivařských. Skóre postupně narůstalo a zastavilo se až na kulaté desítce. Z hattricku se mohl radovat útočník Pavel Nestrojil, který od organizátorů turnaje obdržel při závěrečném vyhlášení i individuální ocenění za členství v AllStars týmu. Hostivařští při shodném počtu bodů s Třemošnou získali díky lepšímu skóre bronzové medaile. Na turnaji vstřelili pětadvacet branek a sedmnáct jich inkasovali.

Ondřej Novák (trenér ml.žáků) - Turnaj byl pro nás především přípravou, ve kterém jsme chtěli zapojit co nejvíce kluků, a to i těch začínajících. Z tohoto pohledu se nám akce podařila a jsme rádi, že zápasy byly prodlouženy do dvou patnáctiminutových polovin. Jako celek jsme fungovali na poměry dobře, zkušenější podporovali ty méně zkušené, kteří se zvláště ke konci turnaje každým střídáním viditelně zlepšovali a dovolovali si s míčkem na hokejce stále více. Pochopitelně nás ve hře trápí spousty dětských nemocí, díky zápasovému víkendu ale víme na co se v dalších měsících zaměřit. V pondělí doladíme s kluky poslední organizační věci k tréninkům a fungování týmu a už ve středu se postavíme v ostrém utkání proti starším žákům, což pro nás bude poslední prověrka před začátkem ligové soutěže.

TURNAJOVÉ VÝSLEDKY HOSTIVAŘE

Hostivař - Kert Park Praha 5:10 (hráč utkání: Adam Votava)

Hostivař - HBC Rakovník 6:1 (hráč utkání: Lukáš Městka)

Hostivař - SK Rebel Praha 1:3 (hráč utkání: Danny Olišar)

Hostivař - Tatran Třemošná 3:3 (hráč utkání: Lukáš Nováček)

Hostivař - Lišky Liberec 10:0 (hráč utkání: Marek Absolon)

POŘADÍ TÝMŮ NA TURNAJI

1. HC Kert Park Praha

2. SK Rebel Praha

3. HBC Hostivař

4. TJ Tatran Třemošná

5. HBC Rakovník

6. HBC Lišky Liberec

Redakce

 
 

„Konkurence v týmu je veliká, chci být pro Hostivař přínosem", říká junior David Waltr!

22.1.2020

Druhý přípravný zápas pro Dobřany! Bezpalec opět s hattrickem!

20.1.2020

Gólové žně v Dobřanech! Mladší žáci v prvním přípravném utkání úspěšní!

20.1.2020

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Partneři klubu