HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.08.2019 Aktuální zprávy

Mladší žáci odehráli během soustředění tři zápasy! V sobotu proti Proseku!

Letní soustředění ve Světlé nad Sázavou skončilo. Mladší žáci se na něm rozhodně nenudili a s jistotou mohli tvrdit, že každý den byl pro ně zcela odlišný! Už podle reakcí v jejich hodnocení ale vynikal především čtvrtek, kdy odehráli hned dva zápasy.

Nebyly to ale jediné zápasy, které během soustředění mladší žáci Hostivaře absolvovali! Během závěrečné soboty totiž do Světlé nad Sázavou dorazila i omladina z Prosek Moles, která se ihned bez většího rozehrání vrhla do duelu s Hostivaří. Na tento duel se těšil i Adam Michek, který si ale jinak pochvaloval především již zmíněný čtvrtek, kdy mladší žáci přehráli výběr méně zkušených starších žáků 4:1 a odpoledne odehráli fyzicky náročný modelový zápas na 4x 10 minut. Čtvrtek byl rozhodně nejlepším dnem na soustředění, říká Adam Michek, který se ale nebál zmínit i méně oblíbenou jednotku. Absolvovat už bych nechtěl asi sprinterský trénink, jaký byl v pondělí.

I on se zapsal do gólových statistik, nejúspěšnějším střelcem prvních přípravných utkání byl ale Standa Bezpalec, který v modelovém utkání nastřádal hattrick.

Tradičním účastníkem soustředění byl i Marek Absolon, který ve svém hodnocení poukázal i na rozdílnosti s kempem talentované mládeže v Litomyšli. Líbí se mi, že se tady hodnotí více jednotlivci a ne celá tréninková skupina, když se něco pokazí, říká rozhodně, stejně jako to, co mu nejvíce ve Světlé vadí. Ten materiál povlečení na internátu, to je fakt hrůza!

Hráči ale v závěru soustředění sršeli spokojeností, stejně jako nároční trenéři. Myslím, že jsme se tady výrazně posunuli. Kluci ročníku 2008 výborně do kategorie zapadli a výkonnostně, ale především morálně, nás hodně mile překvapili. Po tomto soustředění nejde jinak, než se těšit na nadcházející sezónu, říká trenér Ondřej Novák.

Pro mladší žáky pobývající po zbytek prázdnin v Praze, začíná nyní dobrovolné tréninkové období. Spolu se začátkem školního roku ale vpadnou opět do kolotoče pravidelných jednotek a kvalitní prověrkou budiž i třídenní zápasové soustředění v Praze, jehož součástí bude 6. - 8. září především turnaj na Lužinách.

Redakce

 
 

„Konkurence v týmu je veliká, chci být pro Hostivař přínosem", říká junior David Waltr!

22.1.2020

Druhý přípravný zápas pro Dobřany! Bezpalec opět s hattrickem!

20.1.2020

Gólové žně v Dobřanech! Mladší žáci v prvním přípravném utkání úspěšní!

20.1.2020

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Partneři klubu