HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
15.08.2020 Aktuální zprávy

Mladší žáci B mají soustředění za sebou! Odehráli i dva přípravné zápasy!

Letní soustředění mládeže je u konce! Na své si přišel i tým mladších žáků B, který hltal tradičně pestrý program trenérského tria Vaniš - Coufal - Kvasnička. V týdnu stihl odehrát i dvojici přípravných zápasů, proti hokejistům Světlé nad Sázavou a týmu mladších žáků "A"...

Vzhledem k věku dbali trenéři v celém týdnu na pohybový rozvoj a na hřišti především na odstranění technických nedostatků, k vidění tak byla celá řada cvičení na vedení míče a práci s hokejkou. Mimo plochu přišel k chuti už v první "pracovní" den i trénink v písku, či například inline bruslení, na které se všichni zúčastnění těšili.

Středa patřila tradičně výletnímu odpoledni a tým poznal i nového kapitána, kterým se stal Mikuláš Vaniš.

I ve čtvrtek a v pátek mladší tým mladších žáků nelenil a ke slovu přišla i dvojice prvních přípravných zápasů. Čtvrteční duel s hokejisty HC Světlá nad Sázavou se dlouho nesl ve vyrovnaném duchu, hokejisté ale byli zvláště od druhé poloviny střetnutí aktivnější nejen herně, ale i střelecky. Hostivař podlehla 2:8, když se mezi střelce zapsal Mikuláš Vaniš a Jakub Novotný. To druhý, páteční zápas, vyšel jednoznačně lépe soupeři, kterým byl starší výběr mladších žáků. Ten od samotného úvodu přidával gól za gólem a skóre se zastavilo na stejné cifře, jako při červnové konfrontaci. Jediný gól mladších žáků B zaznamenal Matěj Havlík.

Letní soustředění si družina ročníku 2009 a mladších užila a spokojení byli i trenéři: Musíme zmínit výrazně zlepšenou disciplínu a nasazení během tréninků. Kluci začínají vnímat, že trénují především kvůli svému zlepšení a ne proto, že to trenéři chtějí. Všichni odtrénovali všechno, až na pár výjimek způsobených drobnými zdravotními problémy, hodnotil stručně Borek Coufal.

Redakce

 
 

Neděle ve znamení talentu! Trenér A týmu si vzal pod ruku vybrané hráče mládeže!

23.2.2021

Starší žáci vyhlíží uvolnění opatření! V březnu by mohli využít kempu!

26.1.2021

Rozprava s kapitány! Lukáš Píša a Daniel Dušák odpovídají na sérii otázek!

24.1.2021

„Začal jsem si sportu více vážit", říká po svém zranění kapitán juniorky David Srp!

21.1.2021

Partneři klubu