HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
16.11.2017 Turnaje

Minipřípravka zakončila turnaj v Berouně s kladnou bilancí! Trenér Coufal nešetřil superlativy!

V neděli 12.listopadu, netradičně odpoledne, se v Berouně uskutečnil další turnaj středočeského přeboru minipřípravek. Hostivař, i přes několik absencí, vyslala opět dva vyrovnané týmy.

Kromě vzájemného zápasu na závěr turnaje se oba týmy utkali s domácími týmy Keltů a Fretek a s HBC Nové Strašecí. A děli se zajímavé věci. Oba týmy stejným skóre porazily Nové Strašecí. S Kelty skončily oba zápasy o gól s tím, že jednou byl šťastnější náš bílý tým a ve druhém zápase naopak Kelti. A s dívčím týmem Fretek to byly naopak dva jednoznačné zápasy - jeden pro náš černý tým a druhý naopak pro Fretky. Když nepočítáme vzájemný zápas, který tentokrát dopadl lépe pro černý tým, skončili jsme letos poprvé s aktivní bilancí čtyř výher a dvou proher. A více než celkem 17 nastřílených gólů potěšila zlepšená obrana, o které svědčí hned 4 zápasy bez obdržené branky. Černý tým v brance s teprve šestiletým Filipem Vokurkou dokonce obdržel za celý turnaj pouze jeden jediný gól. A Filipův průměr 0,25 obdržené branky na zápas? To nemají ani brankářské hvězdy extraligy. Podařilo se také zapojit další 2 nováčky - Sama Bajkaie a Dana Vaska. A Sam svoji premiéru ozdobil rovnou dvěma góly z pohotových dorážek. V brance si odbyl turnajovou premiéru Sebi Sedmivlas. V polovině turnaje se bohužel spustil předpovídaný déšť, povrch klouzat a kluci začali padat na zem častěji než góly. To mělo za následek i nešťastné zranění Péti Vysokého v zápase s Fretkami. Jeho absence změnila následný vzájemný zápas obou hostivařských týmů v jednoznačnou záležitost. Naštěstí to vypadá, že se nejednalo o nic vážného a Péťa bude brzy fit.

Další turnaj čeká minipřípravku hned za dva týdny 26.listopadu.

Hodnocení trenéra: Kluci se zlepšují každým turnajem a tréninkem. U některých nováčků je posun, který udělali od posledního turnaje, téměř neuvěřitelný. Určitě klukům prospěl i tréninkový kemp minulý víkend. Mám radost ze zapojení dalších dvou nováčků a zlepšené obrany. Chtělo by to více klidu při střelbě, ale to snad přijde s věkem. Výborně zachytali také brankáři, i když jsme opět museli improvizovat na jednom z brankářských postů. Výborně fungovali asistenti Lucka s Vaškem. Každý dostal na starost jeden z týmů a v době kdy oba týmy hráli současně, museli vždy nějakou dobu samostatně vést svůj tým z lavičky.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu