HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
05.06.2024 Turnaje

Minipřípravka si užila další domácí turnaj! Zaznamenala čtyři výhry!

Neděle dopoledne patřilo v Hostivařském areálu naší minipřípravce, která se utkala se stejně starými hokejbalisty z Berouna a z Čimic.

Drobné obavy z avizované nepřízně počasí rychle rozptýlilo ranní sluníčko a vhledem k tomu, že účast na domácím turnaji byla ukázková, mohli jsme rozdělit kluky a děvče do dvou týmů a jít tradičně famózní návštěvě rodičů, sourozenců, prarodičů a kamarádů ukázat, jak velký jsme za celou sezónu udělali pokrok v hokejbalových dovednostech. A že se bylo na co dívat. Postupně se naši hokejbalisté utkali se stejně starými Kelty z Berouna a dvěma celky čimických rivalů. K vidění bylo spoustu pohledných kombinací a ťukesů do prázdné brány, ale i krásných zákroků našich brankářů, kteří ten den opravdu čarovali. Nakonec jsme si, po domluvě s Rebelčaty, domluvili ještě souboj našich "ostřílenějších" a mladších výběrů, které se se střídavým úspěchem rozhodli až v samostatných nájezdech. V naší kategorii přece jenom nejde tolik o výsledek, ale hlavně o to aby se děti hokejbalem bavili a to si myslím neděle splnila na 100%. Na závěr se ještě rozdaly medaile za báječnou sezónu a mohlo se vyrazit podpořit naše kluky z Áčka na Lužiny.

Sestava bílý tým: Kramár - Sejtko, Chýle, Chýlová, Šmídl, Křemen, Holeček, Matějka, Vošvrda, Kvasnička

Sestava modrý tým: Beneda - Coufal, Stoulil, Zavadil, Florian, Veverka, Votrubec, Svoboda, Voráček

Komentář trenéra Bílý tým (Petr Chýle) - Asi nejpovedenější turnaj co se týče předvedené hry. Být tu vývojáři z Festini, tak se mají co učit, protože takhle parádně nešlapou ani jejich hodinky :-) Kluci a Terka nevypouštěli souboje, tlačili se do zakončení a některé kombinace (třeba Terky s Míšou a jeho bombou k tyči) museli oku lahodit. Musím i poděkovat soupeřům za férovou hru a rodičům za atmosféru jak na extralize.

Komentář trenéra Modrý tým (Borek Coufal) - Naše výkony měli lehce sestupnou tendenci, když se s postupujícím turnajem začala stále více projevovat únava na hráčích, kteří hráli i v sobotu za přípravku. To se nejvíce projevilo v zápase proti Keltům, kdy nás soupeř přehrál pohybem, nikoli hokejbalovými dovednostmi. Těší mne skvělá účast, kdy jsme měli pouze jednu omluvenku. A také děkuji soupeřům za vytvoření velmi příjemné turnajové atmosféry. V takové je radost hrát.

Redakce

 
 

Mladší žáci získali Hostivařský pohár! Kvasnička s Mellenem v AllStars!

17.6.2024

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

Partneři klubu