HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
21.02.2023 Turnaje

Minipřípravka si dala dostavení v Čimicích! Odehrála kvartet zápasů!

Po zimní přestávce vyrazila v neděli do zápasové akce také už hostivařská minipřípravka. I přes úvodní obavy ohledně počtu dorazilo na turnaj do Čimic deset kluků z minipřípravky a šikovný mikropřípravkář Jakub Chýle.

Kromě Hostivaře se turnaje zúčastnily dva týmy domácích Rebelů a jeden tým Kert parku.

S každým soupeřem odehráli Hostíci dva zápasy. Akce střídala akci a tak i přes chvílemi deštivé počasí bylo o zábavu postaráno.

Do turnaje Hostivař nevstoupila nejlépe a výrazně podlehla prvnímu týmu Rebelů. Do dalších zápasů se hra zlepšila a zápasy byly vyrovnanější. Hostíci bojovali o každý metr na hřišti a odměnou jim bylo jedno vítězství a jeden nerozhodný výsledek.

Pěknými zákroky se předvedl brankář Jakub Pačes i druhý ochránce svatyně Daniel Beneda. Stejně tak v poli se Hostivař předvedla několika pěknými akcemi. Za zmínku stojí například povedené kombinace Daniela Kramára s Tomášem Vošvrdou, individuální přechody Jakuba Coufala nebo proměněný nájezd výše zmiňovaného benjamínka z mikropřípravky.

Celkově si Hostivař odvezla z Čimic bilanci 1 výhra 1 remíza 4 prohry a mnoho nových zážitků a zkušeností

Martin Přeslička (trenér HBC Hostivař) - Turnaj jsme si užili. Nakonec i počasí vyšlo poměrně slušně. Všechny kluky musím moc pochválit. Je vidět, že se každý z nich stále zlepšuje. Ať už na hokejce, pohybově, myšlením či v bojovnosti a nasazení. Bilance 1-1-4 není úplně lichotivá, ale není to pro mě nijak zvlášť důležité. Vidíme na čem můžeme dále zapracovat a věřím že výsledky se dříve či později dostaví... Také mi udělal radost počet hráčů, které můžeme zapojit. Jedenáct kluků na takový turnaj sice nebylo ideální, ale snažil jsem se kluky spravedlivě všechny protočit a dává nám to naději, že do nějaké z dalších akcí bychom mohli přihlásit opět dva týmy.

Redakce

 
 

O víkendu se uskuteční Hostivařský pohár mladších žáků!

14.6.2024

Dorost podlehl i ve druhém čtvrtfinále a sezóna pro něj končí!

14.6.2024

Starším žákům se na finálovém turnaji příliš nedařilo! Skončili čtvrtí!

13.6.2024

B tým mužů ve finále nezvítězil ani na potřetí! V regionální soutěži tak opět bere stříbro!

11.6.2024

Partneři klubu