HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
25.03.2024 Turnaje

Mikropřípravka si zařádila na dalším turnaji! Tentokrát na Lužinách!

V sobotu 23. března se naši nejmenší plejeři představili v hojném počtu na větrné lužinské hůrce a mohli si tak vyzkoušet nový povrch našeho pražského soupeře!

Hned po příjezdu nás malinko překvapilo dosti chladné a větrné počasí, ale nejsme baletky a tak jsme natáhli termo prádlo a šlo se na věc. V prvních dvou měření nás čekala pražská derby proti Rebelům a domácímu Kertu. A jak už to tak bývá, zastihlo nás ještě hlavou v šatně a v obou byl, i když těsně, šťastnější soupeř. Po delší přestávce, kterou kluci vyplnili doplněním energie malou sváčou, nás čekali plzeňští mečouni a rysové z Kladna a kdo by čekal, že je jako milovníci zvířátek budeme šetřit, musel se hodně divit. Akce střídala akci, létala jedna střela za druhou a padalo tolik gólů, že kluci na časomíře pomalu nestačili obracet čísla. Výsledkem byly dvě vysoké výhry a výkon nad kterým přihlížející rodičové museli zaplesat.

Sestava: Míša, Max, Ondra, Honzík, Mára, Filda, Maty, Matoušek, Kubík B., Kvápa, Kubík Ch.

Komentář trenéra (Petr Chýle) - Mám z kluků velkou radost, nejen z toho, že jsme nehráli "zanďoura" a předváděli opravdu ofenzivní smršť, ale hlavně z nadšení, které naše výkony posouvali zase o ten pomyslný stupínek výše. Děkuji moc klukům za výkony a rodičům za skvělou podporu.


Redakce

 
 

Partneři klubu