HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
05.09.2019 Aktuální zprávy

Junioři vstoupí do soutěže jako první! Na Palmovku přijede Plzeň!

Jako první vstoupí do letošní ligové soutěže junioři, které čeká hned na úvod přetěžký soupeř. Na Palmovku totiž dorazí Plzeň, která na víkendovém Memoriálu Libora Topolánka obsadila třetí příčku.

Hostivařské juniory ještě před vstupem do soutěže prověří v přípravném utkání, které se odehraje dnes večer, pražský Kert Park. Trenéru Vanišovi se už na letním soustředění hlásilo více jak pětadvacet hráčů a v kádru tak byla zřejmá konkurence. Tajemstvím ovšem není fakt, že pětice hráčů bude nastupovat výhradně v seniorských soutěžích. K útočníkům Vanišovi s Čejkou přibyl i obránce Filip Macek, který má taktéž vyřízen střídavý start do extraligového Kert Parku, další z beků, Ondřej Kubeš, okusí nejvyšší soutěž v dresu TJ Kovo Praha. Především v mužské kategorii pak bude nastupovat i brankář Václav Štoural, který tak dopřeje v juniorském týmu více prostoru o tři roky mladšímu Skalickému, jemuž bude nově krýt záda Jiří Paleček.

Kapitánem týmu, který čeká v základní části juniorské Extraligy 24 utkání, bude útočník David Srp, který přiznává, že se na novou sezónu tradičně hodně těší. Jsem ale hlavně rád, že se u nás v týmu juniorů opět sešla super parta, což je vždycky důležité. Je nás hodně a uvidíme, jak si s tím náš pan trenér poradí, ale bylo by super, kdybychom byli všichni spokojeni.

Ligová soutěž odstartuje juniorům už tuto sobotu, kdy od jedenácti hodin dopoledne přivítají Plzeň. Kompletní rozpis nejstarší mládežnické kategorie najdete ZDE!

Redakce

 
 

„Konkurence v týmu je veliká, chci být pro Hostivař přínosem", říká junior David Waltr!

22.1.2020

Druhý přípravný zápas pro Dobřany! Bezpalec opět s hattrickem!

20.1.2020

Gólové žně v Dobřanech! Mladší žáci v prvním přípravném utkání úspěšní!

20.1.2020

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Partneři klubu