HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.07.2018 Aktuální zprávy

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

Mistrovství světa juniorů v Kanadě se zúčastnili i Jiří Vaniš a Filip Macek, hráči juniorského týmu Hostivaře. Ze St.Johns přivezli se svým týmem stříbrné medaile a stali se vicemistry světa!

V sedmičlenné skupině neuspěl výběr trenéra Martina Davídka pouze v jediném utkání, když nestačil až v prodloužení na Kanadu. O postupu do finále Mistrovství světa rozhodl velkolepý obrat v posledním duelu proti týmu USA. Český tým dlouho prohrával, famózním závěrem ale utkání otočil a postoupil do finále, kde se opět utkal s Kanadou.

Ta byla úspěšnější i ve druhém vzájemném utkání a po výhře 3:1 se mohla radovat z domácího triumfu. Česká reprezentace se stala vicemistry světa a do Čech přivezla stříbrné medaile.

KONEČNÉ POŘADÍ MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ U18

1. Kanada

2. Česká republika

3. Slovensko

4. USA

5. Itálie

6. Švýcarsko

7. Velká Británie

JIŘÍ VANIŠ TŘETÍM NEJPRODUKTIVNĚJŠÍM HRÁČEM MISTROVSTVÍ

V Kanadě se dařilo i hostivařskému útočníkovi Jiřímu Vanišovi, který dokázal bodovat ve všech sedmi utkáních mistrovství! Stal se třetím nejproduktivnějším hráčem šampionátu / 7 (5+8) / a za sebou nechal například i kanadského Erica Florchuka, který byl v letošním červnu draftován do NHL týmem Washington Capitals.

Redakce

 
 

Mladší žáci ukončili zimní přípravu! V první březnovou neděli zahájí jarní část!

23.2.2019

Jarní příměstský kemp přilákal 18 hostivařských hokejbalistů!

21.2.2019

Nejmenším se v Kralupech dařilo! Dvojice hráčů vstřelila své první góly!

15.2.2019

Přípravka se vrátila do Kralup! „Příjemné zpestření přípravy", říká trenér Vaniš!

12.2.2019

Partneři klubu