HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
20.03.2020 Rozhovory

Jak zvládají karanténu naši dorostenci? „Je to nuda", shodují se.

Omezující nařízení dolehla pochopitelně i na naši pubertální omladinu, která se těžko vyrovnává především s absencí volného pohybu a kolektivního sportování. Jak si s prvním týdnem v karanténě poradil Lukáš Grepl, Dominik Ilušák a Adam Vodehnal, který v posledním hracím víkendu vstřelil svůj první ligový gól?

Lukáš Grepl (útočník dorostu) - No, já bych zatím řekl, že to není tak hrozný, ale déle jak čtrnáct dní to nevydržím! (směje se). Z toho už pak budu mít asi klaustrofobii... nemůžu ven, nemáme tréninky, zápasy, nic. Takže je to náročný nedělat nic z toho, co dělám v normálním režimu. Snažím se teda alespoň cvičit doma, ale není to ono. Nemůžu si vzít do ruky hokejku, protože na to nemám tolik prostoru a ani na Komu se nedá jít zastřílet. Když nad tím tak přemýšlím, je to v tomhle opravdu na nervy, na druhou stranu ale i pohodka (směje se)... ráno vstanete třeba ve dvanáct a nemusím v podstatě nic. Akorát máme pár úkolů od učitelů, ale to se dá zvládnout. Snad si na to zatím zvyknu.

Dominik Ilušák (obránce dorostu) - První týden v karanténě zvládám docela dobře. Beru to jako prázdniny, ale hlavně si dávám do pořádku kolena, se kterými mám problémy, ale i tak každý den cvičím a dělám dovednostní cvičení s hokejkou v pokoji.

Adam Vodehnal (obránce dorostu) - V karanténě je nuda, musím se starat o mladšího bráchu a úkolů ze školy mám taky hafo. Sem tam si tedy aspoň občas zacvičím se svojí vahou a k večeru si i zablbnu s míčkem. V poledne se aspoň chodím projít do lesoparku.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu