HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.04.2023 Turnaje

Hostivařský pohár minipřípravek pro sebe získalo Kladno! Domácí tým pátý!

V první dubnovou neděli se v hokejbalovém areálu uskutečnil Hostivařský pohár kategorie minipřípravky, ve kterém se utkalo pět účastníků hned ze čtyř různých krajů! Pořadatelský výběr doplnilo Kladno, Rebelové, Plzeň a Pardubice.

Při systému každý s každým čekal na každý z týmů kvartet náročných zápasů. O vyrovnanosti turnaje svědčí i fakt, že hned sedm utkání z deseti končilo maximálně dvougólovým rozdílem, což není u nejmenších kategorií samozřejmostí.

Hostivařský pohár se nejvíce vydařil týmu z Kladna, který si připsal tři výhry a jednu remízu. Na tu dosáhl proti Pardubicím, které paradoxně skončily až čtvrté, kvůli horšímu výsledku ve vzájemném duelu proti třetím Rebelům. Ti sahali dokonce po pomyslném stříbru, když v posledním klání vedli po první polovině nad Plzní 3:0, Mečouni se ale nevzdali a zápas otočili ve svůj prospěch.

Domácí Hostivař sahala po výhře především v zahajovacím duelu proti Rebelům, nakonec ale podlehla těsně, 5:6! Následně podlehla Plzni 0:5 a vítěznému Kladnu dokonce 0:11. V posledním utkání nestačili Hostíci na Pardubice a ačkoliv se drželi, podlehli 2:4. Čtyři prohry nemohli stačit tentokrát v těžké konkurenci na lepší, než poslední páté místo. Nejužitečnějším hráčem Hostivaře byl vyhlášen nejmladší člen kádru, Jakub Chýle.

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE

1. HBC Kladno

2. HBC Plzeň

3. SK Rebel Praha

4. HBC Pardubice

5. HBC Hostivař

ALL STARS TÝM TURNAJE
Jakub Denk (HBC Plzeň) - Klára Leníčková (SK Rebel Praha), Šimon Cepák (HBC Kladno), Jakub Chýle (HBC Hostivař), Kryštof Bešťák (HBC Kladno), Matyas Ďubek (HBC Pardubice)

Sestava Hostivaře: Tomáš Vošvrda - Tomáš Dvořák, Daniel Kramar, Jakub Stoulil, Jakub Coufal, Lukáš Pretz, Tomáš Křemen, Václav Kvapil, Jakub Chýle (Trenéři: Martin Přeslička, Petr Chýle)

Redakce

 
 

A tým doma přehrál loňského vicemistra! Proti Letohradu zaznamenal čtvrtou výhru v řadě!

28.9.2023

A tým na státní svátek přivítá na svém hřišti Letohrad! Prodlouží svojí vítěznou šňůru?

27.9.2023

Domácí turnaj přípravek! Hostivař přivítala Kladno a Rebely!

26.9.2023

Dorost přišel v Pardubicích o body v posledních pěti minutách!

24.9.2023

Partneři klubu