HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.05.2020 Aktuální zprávy

Hostivař dostala občanku a poprvé ukázala nově chystaný areál!

Ve středu 6. května oslavila hokejbalová Hostivař patnácté narozeniny a vyzvedla si tak svou pomyslnou občanku. V rámci narozeninového dne poprvé veřejně představila i nově chystaný hokejbalový areál.

Areál v ulici U Hostivařského nádraží dostává pomalu a jistě svou tvář, na jeho otevření si hokejbalisté z Prahy 15 ale ještě pár měsíců počkají především proto, aby mohl být v létě doplněn o nové hráčské zázemí.

První fotografii areálu jste mohli zaznamenat na našich sociálních sítích i sítích hokejbalu.cz, další pak budou následovat i v dalších týdnech tak, abychom Vám postupně představili dominanty nového stánku, který jak věříme, přivede k hokejbalu nespočet dalších dětí.

Koma Arena při ZŠ Křimická naopak už v polovině dubna ukončila svou téměř desetiletou existenci a po demontáži konstrukcí mantinelů a plastové podlahy po ni zbyl pouze asfaltový plac.

Klub

 
 

„Popravdě, už si ani nepamatuji, že jsme nějaké zápasy hráli", říká trenér juniorů Jiří Vaniš!

24.11.2020

Od pondělí 23.11. opět trénujeme v omezeném režimu!

21.11.2020

„Hostivař beru jako moji druhou rodinu", říká kapitán B týmu mužů Petr Němeček!

19.11.2020

„Nejvíce mě v poslední době baví běh", říká přípravkář Kryštof Kolář!

17.11.2020

Partneři klubu