HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.05.2020 Aktuální zprávy

Hostivař dostala občanku a poprvé ukázala nově chystaný areál!

Ve středu 6. května oslavila hokejbalová Hostivař patnácté narozeniny a vyzvedla si tak svou pomyslnou občanku. V rámci narozeninového dne poprvé veřejně představila i nově chystaný hokejbalový areál.

Areál v ulici U Hostivařského nádraží dostává pomalu a jistě svou tvář, na jeho otevření si hokejbalisté z Prahy 15 ale ještě pár měsíců počkají především proto, aby mohl být v létě doplněn o nové hráčské zázemí.

První fotografii areálu jste mohli zaznamenat na našich sociálních sítích i sítích hokejbalu.cz, další pak budou následovat i v dalších týdnech tak, abychom Vám postupně představili dominanty nového stánku, který jak věříme, přivede k hokejbalu nespočet dalších dětí.

Koma Arena při ZŠ Křimická naopak už v polovině dubna ukončila svou téměř desetiletou existenci a po demontáži konstrukcí mantinelů a plastové podlahy po ni zbyl pouze asfaltový plac.

Klub

 
 

Dorost se vrátil na hřiště, s Kovem ale padl!

31.5.2020

Dorost vstoupí do letního turnaje utkáním s Kovem!

28.5.2020

Mladší žáci zvládli i další zápas s Berounem! Vítěznou trefu zaznamenal Skála!

26.5.2020

Našim členům: K 25.5. dochází k překlopení ročníků do sezóny 2020/2021!

25.5.2020

Partneři klubu