HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.11.2022 Turnaje

Holčičí tým přípravky uhrál v Pardubicích jednu výhru!

Součástí výjezdu na pardubický turnaj přípravek byl i holčičí výběr Hostivaře, který se utkal nejen proti svým kamarádům z klubu, ale i Hradcem Králové a dvojicí domácích celků z Pardubic.

Holky se prezentovaly aktivní hrou a už proti Hostivaři - klukům měly několik výtečných šancí ke skórování, troskotaly ale dobře chytajícím Absolonovi a nakonec podlehli 0:5! I s Hradcem Králové poté prohrávaly, za podpory hlasivek odpočívajících kluků ale dokázaly duel otočit a radovaly se z těsné výhry.

Bílý tým Pardubic, který působil na turnaji jako nejsilnější celek, poté holky vyprovodil devíti góly, i holky se ale dokázaly prosadit, stejně jako poté proti "modrému", domácímu výběru. S tím dlouho držely krok, v závěru stáhly manko, utkání přesto končilo těsnou prohrou, 4:5!

Martin Drahota (trenér týmu holek) - Povedený turnaj. Holky opět ukázaly, že nevzdají žádný zápas, i když prohrávají. Nejednou přiváděly kluky z Pardubic k šílenství, daly opět dost branek a některé byly po pěkných akcích. Jen tak dále.

Redakce

 
 

Dorost mladšího soupeře z Kyjova nešetřil! Body zůstaly v Hostivaři!

20.3.2023

Hostivař na vítězné vlně! Sběru Šneků vládl sedmibodový Čejka!

18.3.2023

B tým po druhé v sezóně padl na Kladně! Přední příčky tabulky se mu tak vzdalují!

16.3.2023

A tým v sobotu přivítá na svém hřišti Dobřany! Naváže na výhru z posledního zápasu?

16.3.2023

Partneři klubu