HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.01.2022 Aktuální zprávy

Dorostenci si zahrají eXcellent League!

Velice prestižní záležitost a obecně zápasová příprava na nejvyšší úrovni, čeká na dorostence Hostivaře! Zahrají si totiž eXcellent League, kterou tvoří pětice týmů! A ne ledajakých...

Krom Hostivaře se totiž zimní soutěže zúčastní i po podzimu první Kladno, dále pak Plzeň, východočeský Svítkov Stars a Kelti z Berouna, kteří narychlo nahradili Pardubice, jenž v neděli ze soutěže odstoupili.

O projekt byl z řad top týmů zájem a není divu! eXcellent League nabídne deset soutěžních zápasů, ve kterých se představí ti nejlepší! Všichni účastníci jsou zárukou kvality, kteří každoročně dodávají do reprezentačních celků nespočet talentů! Jedelský, Vela, Daníček, Pavlíček, Němčák, Lehner, Prager, Martínek, Seidl, Šlechta, Krbec a další... to je jen výčet několika jmen, které bude určitě zajímavé sledovat!

V těchto dnech se finalizuje rozpis soutěže, která odstartuje na přelomu ledna a února. Na Hostivař by první zápas měl čekat až 13. 2., na domácí půdě se Svítkovem.

Novinky z eXcellent League můžete sledovat na oficiálních kanálech soutěže, Instagramu a Facebooku!

Redakce

 
 

Junioři vstoupili do čtvrtfinále vítězně! O postupu mohou rozhodnout už doma!

17.5.2022

Minipřípravka si na dalším domácím turnaji připsala čtyři vítězství!

16.5.2022

Úspěšné předkolo! Junioři si ve čtvrtfinále play-off zahrají se Svítkovem!

11.5.2022

Mužská rezerva vyrovnala čtvrtfinálovou sérii s Třebízí!

9.5.2022

Partneři klubu